1b.app
Скопійоване посилання -

При формуванні файлу для імпорту на пром стали відображатися непарвильно одиниці виміру

При формуванні файлу для імпорту на пром стали відображатися неправильно одиниці виміру. Одні товари шт. , інші з шт без точки. Скріншот 1. Через це пром не завантажує товари. Картки товарів з точкою та без, ідентично заповнені. Проблема з'явилася нещодавно і швидше за все стосується всіх, хто працює з промом. Я так розумію що це повинні щось виправити у Ванбоксі
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ваші висновки не вірні. Одиниці вимірювання передаються точнісінько як вони заповнені у Вас у картці продуктів. Відповідно, якщо Вас чи пром не влаштовує як названі одиниці виміру, Вам потрібно створити одиницю виміру з правильною назвою та масово змінити її у всіх необхідних товарів. В даному випадку швидше за все у файлик вивантажуються некоректні значення (на скрині 1 все ок), дивіться далі по файлу які значення є і потім правте їх у картках відповідних товарів.
03.10.2023, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Одиниці виміру не заповнювали у картках. Я так розумію, вони бралися за замовчуванням. Від куди взялася одиниця виміру шт без точки поняття не маю. Не додавав такої. Чому тоді у файл вивантажується понад 2000 товарів із шт, інші ж із шт. І чому ця проблема виникла відносно недавно
03.10.2023, 13:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Заповнив примусово всі товари із шт. У виборі для масового редагування шт без крапки не було у списку. Чекаю на результат. Питання від куди взялася шт без крапки так і не зрозуміле
03.10.2023, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
У мене була схожа проблема. Непевний, але схоже, що причина була в тому, що в назві одиниці виміру перед "шт" стояв пробіл
05.10.2023, 14:59

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар