1b.app
Скопійоване посилання -

При експорті через дію "Експортувати продукти в форматі XML (Rozetka.ua)" з назви параметра прибарає символи

При формування ХМЛ через дію "Експортувати продукти в форматі XML (Rozetka.ua)"
З назви параметра прибирає перві символи
Наприклад був створений параметр з назвою "Склад (укр) U+0029" але в ХМЛ він відображається як "Склад укр U0029" тобто система прибрала ці симоли (замінила на пробіл) "()+".
Поясніть будь ласка чому система це робить і які симовли вона прибирає

Відповіді:

У os є можливість обертати xml у cdata, у цьому випадку ніякі символи не замінюються.
21.08.2023, 19:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юля
менеджер
Цікавить чому система це робить, є якийсь стандарт XML чи на базі чого це система робобить ?
22.08.2023, 11:39

У цьому випадку я не можу підказати вам мотивацію системи.
22.08.2023, 11:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юля
менеджер

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
У цьому випадку я не можу підказати вам мотивацію системи.

Тут просто така ситуація що для деяких майданчиків потрібно передавати параметри з дужками наприклад "Склад (укр)", тобто їм треба щоб параметр називався так і хотілось би їм навести аргументи чому ванбокс прибирає дужки (мабуть є якісь обмеження).
В вимогах розетки нічого про символи немає https://sellerhelp.rozetka.com.ua/p185-pricelist-requirements.html#close
Можливо хтось знає якісь стандарти ?
22.08.2023, 17:09

Стандарти xml є загальнодоступними, там заборона тільки на 4 або 6 символів, точно не пам'ятаю, серед них точно немає +. Тобто. аргументувати прайс майданчику чому немає дужок Ви не зможете.
22.08.2023, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юля
менеджер

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Стандарти xml є загальнодоступними, там заборона тільки на 4 або 6 символів, точно не пам'ятаю, серед них точно немає +. Тобто. аргументувати прайс майданчику чому немає дужок Ви не зможете.


Дякую за відповідь
Ну тоді дивно чому ванбокс зробив таку "фішку"
Можливо хто знає напише чому було так реалізовано і для чого
22.08.2023, 18:47

так, я впевнений що хтось обов'язково це зробить щоб задовольнити Вашу цікавість
22.08.2023, 21:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юля
менеджер

Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
так, я впевнений що хтось обов'язково це зробить щоб задовольнити Вашу цікавість

:)
23.08.2023, 11:27

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар