1b.app
Скопійоване посилання -

Файли інтеграції для Opencart 1.5

Відповіді:

Доброго дня, ось файлики
12.08.2022, 11:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Розпаковувати потрібно вміст папки currentopencart1.5 в корінь проекту, після чого змінювати доступ у файлі крона. Це найімовірніше ви знаєте
12.08.2022, 11:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Розпаковувати потрібно вміст папки currentopencart1.5 в корінь проекту, після чого змінювати доступ у файлі крона. Це найімовірніше ви знаєте

Підкажіть ще будь ласка з приводу створення токена, у пізніших версіях у користувачах був окремий розділ який стосувався саме api де можна було керувати токенами. Але у версії 1.5 є лише розділ користувачів
12.08.2022, 14:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подивіться в Локалізацію, якщо там не буде - скиньте мені доступ до опенкарт на пошту d.bodyako@crm-onebox.com , я знайду де воно там. По скрінах складно орієнтуватися, руками якщо зайду точно згадаю де воно там було
12.08.2022, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Подивіться в Локалізацію, якщо там не буде - скиньте мені доступ до опенкарт на пошту d.bodyako@crm-onebox.com, я знайду де воно там. По скрінах складно орієнтуватися, руками якщо зайду точно згадаю де воно там було

Доброго дня, скинув Вам поштою доступи в п'ятницю, ще не дивилися?
15.08.2022, 10:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://www.remont-sm.kiev.ua/admin/index.php?route=feed/rest_api.tpl спробуйте сюди зайти, у мене пише, що немає прав доступу. У менюшках подружжя не знайшло, може права доступу якось ріже?
15.08.2022, 10:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Після цього заходимо до адмінки OpenCart далі Додатки -> Канали просування . Бачимо там модуль rest-api. Натискаємо встановити, далі натискаємо змінити. У сторінці придумуємо ключ api і змінюємо статус модуля на Enabled. Ось знайшов у старій інструкції, у Каналах просування подивіться
16.08.2022, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар