1b.app
Скопійоване посилання -

Значення додаткового поля товару в OneBox не передається в поле товару Opencart

Нам потрібно із OneBox передавати схожі товари на сайт Opencart. Як значення/ідентифікатор товару ми створили додаткове поле товару і в нього вносимо id товару. Це значення має передаватися в ос, поле рекомендовані товари.
Усі налаштували, але функціонал не працює. Підкажіть, у чому можуть бути проблеми? Що ми настроїли не так?
Скрини прикріплені.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Дайте будь ласка посилання на ваш бокс і посилання на продукт який ви передаєте в opencart із заповненим полем. Дякую
04.02.2022, 17:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дід Мороз
OneBox production написав:
Добрий день. Дайте будь ласка посилання на ваш бокс і посилання на продукт який ви передаєте в opencart із заповненим полем. Дякую

https://filterspoints.crm-onebox.com/
https://filterpoint.com.ua/clack-avtomatichnij-bezreagentnij-klapan-upravlinnja-...
05.02.2022, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Подивився код дії, вибір цієї таблички є але він нічого не впливає, тобто. немає функціонала який прописує хоч щось у цю табличку. Варіанту рішення бачу 2:
1. Ми прибираємо можливість вибору цієї таблички
2. Ми допрацьовуємо, щоб у таблицю вставлялися дані. Якщо там тільки 2 колонки то думаю можна зробити просто вибір з додатком типу "Мультисписок продуктів" і всі вибрані продукти вставляти у вказану табличку для поточного product_id. Займе 3год
10.02.2022, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
На рахунок пункту 2 – зрозуміло.
Щодо 1 пункту – не зовсім зрозуміло.
"прибираємо можливість вибору цієї таблички" - що означає, і яким чином цей варіант рішення допоможе нашому завданню?
10.02.2022, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Те, що таблиця доступна для вибору є помилкою, я запропонував вам виправити помилку або допрацювати функціонал щоб вирішити ваше завдання (передавати продукти в таблицю related)
10.02.2022, 16:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
Доробка – 3 години, а виправлення помилки?
10.02.2022, 16:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



anonymous hamster
Варіанту рішення бачу 2:
1. Ми прибираємо можливість вибору цієї таблички - як цей варіант рішення вирішить нашу проблему?
2. Ми допрацьовуємо, щоб у таблицю вставлялися дані. Займе 3год. - ОПЛАТА за інтеграцію 3 години.
11.02.2022, 10:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
Я трохи не розумію щодо 1 варіанта вирішення проблеми. Це вирішується через платне завдання інтеграторам? Чи це внутрішня помилка, яка вирішиться вами самостійно?
11.02.2022, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Денис написав:
Я трохи не розумію щодо 1 варіанта вирішення проблеми. Це вирішується через платне завдання інтеграторам? Чи це внутрішня помилка, яка вирішиться вами самостійно?

Денис, 1-й варіант це не рішення, у відповіді сказано, що такої функції не повинно бути і перший варіант - це виправити помилку в дії, що означає: прибрати вибір таблиці product_related.
11.02.2022, 11:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Тепер я вас зрозумів.
Початкова відповідь була "Варіант рішення бачу 2:", і я сприйняв 1 варіант як можливість рішення.
Вибачте за непорозуміння.
11.02.2022, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар