1b.app
Скопійоване посилання -

Активувати програму "Шаблон Template23"

Створюю повторно тему, тому що мені сказали, що попередня потрапила не до того відділу. Потрібно активувати придбаний раніше додаток "Шаблон Template23" Як це можна зробити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень!
Компанія OneBox офіційно не продає Template23 і не підключає його зараз.
Вам необхідно звернутися до менеджера/партнера який надав вам такий продаж - він повинен зв'язатися з компанією та вирішити це питання.
Але як я описав вище OneBox офіційно не продає Template23 і не підключає його зараз.
28.10.2021, 11:55
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Добридень!
Компанія OneBox офіційно не продає Template23 і не підключає його зараз.
Вам необхідно звернутися до менеджера/партнера який надав вам такий продаж - він повинен зв'язатися з компанією та вирішити це питання.
Але як я описав вище OneBox офіційно не продає Template23 і не підключає його зараз.

Він купувався ще тоді, коли одинbox не був розділений на інтеграторів.
28.10.2021, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовий Павло Анатолійович
Клієнт писав/ла:
Він купувався ще тоді, коли одинbox не був розділений на інтеграторів.

у будь-якому випадку є той, хто Вам продавав - це менеджер - на даний момент він партнер - з ним потрібно зв'язатися
28.10.2021, 12:04
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Грабовий Павло Анатолійович
Клієнт писав/ла:
Він купувався ще тоді, коли одинbox не був розділений на інтеграторів.

у будь-якому випадку є той, хто Вам продавав - це менеджер - на даний момент він партнер - з ним потрібно зв'язатися

Доступу до кабінету Вебпродакшина вже немає. Подивитися, хто саме мені продавав тоді можливості теж немає. Як бути в такій ситуації?
28.10.2021, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовий Павло Анатолійович
Клієнт писав/ла:
Доступу до кабінету Вебпродакшина вже немає. Подивитися, хто саме мені продавав тоді можливості теж немає. Як бути в такій ситуації?

я передав Ваш запит з відділу роботи з клієнтами - з Вами повинні зв'язатися для вирішення питання
28.10.2021, 12:28
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар