1b.app
Скопійоване посилання -

Інтеграція з Opencart

Доброго дня, виникла проблема при інтеграції OneBox з Opencart, а проблема в наступному, одним з пунктів у FAQ з інтеграції на Вашому сайті було сказано, що необхідно прописати файл cron.php на виконання раз на годину на хостингу з Opencart'ом, файл прописаний, але видається наступна помилка, на скріншоті нижче.
На другому скріншоті можна побачити, що файли які вивантажуються через БД в Opencart вивантажуються без помилок, але і там є свої особливості при вивантаженні файлів, не ставиться галочка в Зв'язках (скриншот №3) через що товар не відображається в магазині, а відображається тільки в адмінці, може є якесь тонке налаштування цього, але я не знайшов, якщо така є, будьте ласкаві вкажіть де я можу це вказати.
На другому скріншоті видно що API сесія успішно запускається, передаються категорії в Opencart, але при вивантаженні товарів виникає помилка, а помилка саме у файлах які заливались в Opencart, звідси можна зробити висновок, що якась помилка у файлах, цілком можливо, що
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

мабуть username в крон не вказаний судячи з помилки він буває потрібен залежно від версії опенкарт
12.10.2021, 17:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
мабуть username в крон не вказаний судячи з помилки він буває потрібен залежно від версії опенкарт

Помилки з панелі зникли, але в log файлі, який створюється, я так розумію після виклику cron файлу, з'явилася схожа помилка, хоча в кроні username вже вказано.
Сама помилка: UPDATE CATEGORY: <b>Notice</b>: Undefined index: username in <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>15</b ><b>Notice</b>: Undefined index: password in <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>15</b><b>Notice </b>: Undefined index: api_id in <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>18</b><b>Notice</b>: Undefined variable: json_url в <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>84</b>null
12.10.2021, 23:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
мабуть username в крон не вказаний судячи з помилки він буває потрібен залежно від версії опенкарт

Помилки з панелі зникли, але в log файлі, який створюється, я так розумію після виклику cron файлу, з'явилася схожа помилка, хоча в кроні username вже вказано.
Сама помилка: UPDATE CATEGORY: <b>Notice</b>: Undefined index: username in <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>15</b ><b>Notice</b>: Undefined index: password in <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>15</b><b>Notice </b>: Undefined index: api_id in <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>18</b><b>Notice</b>: Undefined variable: json_url в <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>84</b>null

Додав IP Opencarta та OneBox у дозволені для API опенкарта, і тепер у логах з'явилася така помилка,
UPDATE CATEGORY: <b>Notice</b>: Невизначений offset: 0 в <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>42</b><b >Notice</b>: Array to string conversion in <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>55</b><b>Notice</b> >: Undefined property: stdClass::$Array in <b>/home/public_html/catalog/controller/api/oneboxsync.php</b> on line <b>55</b><b>Notice</b> : Undefined offset: 0 в <b>/home/public_html/catalog/model/oneboxsync/oneboxsync.php</b> онлайн <b>71</b>"catalog\/onebox\/category.json"
UPDATE PRODUCT:
UPDATE FIlTRENAME:
UPDATE FILTRE PRODUCT VALUE:
13.10.2021, 20:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

віддалено вирішити вашу проблему дуже довго та складно
ви щось упустили при налаштуванні інтеграції
давайте доступи до opencart (доступ до адмінки та в хостинг панель) - я спробую допомогти
14.10.2021, 02:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
віддалено вирішити вашу проблему дуже довго та складно
ви щось упустили при налаштуванні інтеграції
давайте доступи до opencart (доступ до адмінки та в хостинг панель) - я спробую допомогти

Куди надіслати доступи?
14.10.2021, 14:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
віддалено вирішити вашу проблему дуже довго та складно
ви щось упустили при налаштуванні інтеграції
давайте доступи до opencart (доступ до адмінки та в хостинг панель) - я спробую допомогти

Куди надіслати доступи?

i.ustimenko@oneboxcorp.com
18.10.2021, 01:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:

Максим писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
віддалено вирішити вашу проблему дуже довго та складно
ви щось упустили при налаштуванні інтеграції
давайте доступи до opencart (доступ до адмінки та в хостинг панель) - я спробую допомогти

Куди надіслати доступи?

i.ustimenko@oneboxcorp.com

Відправив
18.10.2021, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи не знайшли причину?
22.10.2021, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар