1b.app
Скопійоване посилання -

Не завантажується файл, відправлений до Viber Bot

У дії "Виписати документ" вказано додаткове поле процесу в налаштуванні: Прикріпити PDF-версію сформованого документа у додаткове поле процесу з типом "Файл":

У дії "Надіслати повідомлення Viber" відбувається відправлення файлу

У Viber на робочому столі файл завантажується, у viber на мобільних пристроях файл НЕ завантажується.

У чому причина?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

яке відношення ми маємо до того, чому у вас у телефоні не відкривається у вайбері файл?
12.04.2023, 23:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
яке відношення ми маємо до того, чому у вас у телефоні не відкривається у вайбері файл?

На підтримку вайбер також написав. На мобільних пристроях файл не відкривається в жодного одержувача.
Може, є якісь особливості, вимоги, типу розмір, назва, кодування файлу, через які він не завантажується саме на мобільних пристроях?
13.04.2023, 00:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
яке відношення ми маємо до того, чому у вас у телефоні не відкривається у вайбері файл?

На підтримку вайбер також написав. На мобільних пристроях файл не відкривається в жодного одержувача.
Може, є якісь особливості, вимоги, типу розмір, назва, кодування файлу, через які він не завантажується саме на мобільних пристроях?

звідки мені знати?)))
я не розробляв сам вайбер і мені не зрозуміло, що саме йому не подобається
сидіти і вгадувати таке собі заняття)
13.04.2023, 00:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо відправити цей файл через блок Чат вайбер, то на моб. пристроях він завантажується та відкривається.
13.04.2023, 00:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я до того, що, може, якісь зміни були в Апі вайбера або ще щось.
13.04.2023, 00:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточнення: на моб. пристрої Android файл завантажується, на iPhone йде нескінченне завантаження.
Ця проблема саме при надсиланні файлу дією з дод. поля. Вручну в блоці Чат файл надходить коректно і відкривається.
Надсилання відбувається однаковими методами?
16.04.2023, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Проблему виправили, файл завантажується
27.04.2023, 12:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар