1b.app
Скопійоване посилання -

Немає Населеного пункту : "Софіївська Борщагівка"

Добрий день,
У нас у довіднику населених пунктів немає населеного пункту:
"DescriptionRu": "Софіївська Борщагівка".
Причому в API нової пошти такий населений пункт є. Додайте будь ласка.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, будь ласка надішліть запит, за допомогою якого було отримано відповідь з цим населеним пунктом.
02.08.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

{
"modelName": "AddressGeneral",
"calledMethod": "getSettlements",
"methodProperties": {
"FindByString": "Софіївська Бор"
},
"apiKey": "АпіКлюч НП"
}
02.08.2021, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ви використовували метод getSettlements, в OneBox використовується getCities, getCities не віддає у відповіді цей населений пункт.
Очевидно, 1 витягує дані з більш довгого списку населених пунктів (але з лімітом 150 за запит), але тільки за допомогою 2 можна завантажити довідник міст НП один раз і не звертатися до API НП щоразу, коли потрібно ввести адресу в OneBox.
Можете уточнити у НП, чи додадуть вони завантаження всіх населених пунктів як у getSettlements за 1 запит?
02.08.2021, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вони точно не додадуть, там усі результати можна отримати лише через обхід усіх сторінок видачі. Різниця між getCities та getSettlements, наявність відділення НП в даному населеному пункті. Зазвичай, якщо немає відділення НП, то доставку за адресою в населеному пункті вони не приймуть. Але в Софіївській Борщагівці вони приймають, бо відділення Софіївської Борщагівки чомусь прописане у Вишневому. https://novaposhta.ua/ua/office/view/id/4/city/%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%BD%D0%B5%D0... %B5
Ви можете просто додати цей один населений пункт до довідника?
02.08.2021, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додайте, будь ласка, у нас щотижня 1-2 доставки в цей населений пункт.
03.08.2021, 10:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, ми не можемо брати міста із зазначеного методу, тому що при передачі потім таких REF у створення замовлення ми отримуємо помилку. Місто не існує. Тобто. цей список міст не підходить для створення ТТН
04.08.2021, 12:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, я зараз запитав деталі від НП, відпишуся.
04.08.2021, 12:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В нас відвантаження йде через НП логістик. Мені ось скинули приклад адреси на відвантаженні через їх НП Логістик АПІ, я так розумію там взагалі реф немає.
Ми можемо якось отримати можливість створювати подібні відвантаження, може просто додати цю борщагівку до довідника, а я протестую відвантаження через НП логістик?
<wms:Adress>
<wms:Region>Київська</wms:Region>
<wms:City>Софіївська Борщагівка</wms:City>
<wms:Street>Центральна</wms:Street>
<wms:House>8</wms:House>
<wms:Flat>12</wms:Flat>
<wms:Phone>+380672250220</wms:Phone>
<wms:NPWarehouse>4</wms:NPWarehouse>
<wms:District/>
</wms:Adress>
04.08.2021, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у НП Логістик ми не передаємо ref міст, ми передаємо просто їхні назви. Якщо вам у системі потрібен окремий довідник з містами з getSettlements, з якого ви потім самі налаштуєте автокомплити, то ми можемо це зробити. Займе близько 4год
04.08.2021, 13:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А чи можна нам додати 1 місто в поточний довідник?
04.08.2021, 13:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, зайдіть і руками додайте.
04.08.2021, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Соррі, але я не знайшов довідника Міст у системі. Підкажіть, будь ласка, як це зробити.
04.08.2021, 18:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дайте посилання та вкажіть поле, в якому ви заповнюєте адресу. Можливо, у вас просто використовується внутрішній, невидимий довідник, а не довідник з автоматизацією нової пошти.
05.08.2021, 11:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось, наприклад, адресне замовлення.
https://oskarstore.crm-onebox.com/admin/customorder/order/2851/edit/
Будь ласка, будьте обережні, це реальне замовлення.
Місто та адресу ми вибираємо як на скріншоті:
05.08.2021, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, в цей блок, на жаль, ми не можемо додати кастомний населений пункт. Ми можемо використовувати метод getSettlements тільки якщо потім по ref міст можна буде створювати накладні саме у НП. Ви можете зробити обидва запити в getSettlements і getCities, і знайти і там і там міста Київ та Одеса, наприклад. Якщо їх ref зійдуться в обох методах, ми зможемо заповнювати довідник із getSettlements замість getCities.
05.08.2021, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так само ви можете просто руками записувати адресу процесу в таких випадках, а не формувати його з блоку
05.08.2021, 12:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, рефи різні. Чи можна на основі getCities створити оновлюваний довідник, з можливістю ручного редагування?
05.08.2021, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, створіть довідник і виберіть автоматизацію нової пошти під час створення.
05.08.2021, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Новосильний Віктор писав/ла:
Ні, різні рефи

я думаю, варто уточнити в НП чому це так.
05.08.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар