1b.app
Скопійоване посилання -

Укрпошта. Налаштування автоповернення.

Нужна CRM-система с полной интеграцией с УкрПочтой? Установите OneBox OS
Добрий день.
У укрпочте є варіанти автоповернення:
1.повернути після спливу терміну зберігання
2.повернути через 7 календарних днів
3.розглянути як відправлення, від якого відмовився відправник
Зараз при оформленні ТТН з Боксу, автоматично проставляється 1й варіант - "повернути після спливу терміну зберігання"
Як налаштувати варіант "повернути через 7 календарних днів"?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, на жаль, не знайшов нічого схожого в документації з апі Укрпошти. Уточніть будь ласка у свого менеджера в Укрпошті, чи можливо передавати те, що ви бажаєте при створенні посилки по апі і якщо так, яким чином це зробити.
25.05.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сніжок написав:
Доброго дня, на жаль, не знайшов нічого схожого в документації з апі Укрпошти. Уточніть будь ласка у свого менеджера в Укрпошті, чи можливо передавати те, що ви бажаєте при створенні посилки по апі і якщо так, яким чином це зробити.

Добридень!
Відповідь API-Support Укрпошта.
При створенні відправлення потрібно вказати (прикріпив фото до коментаря)
26.05.2021, 11:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можемо доопрацювати налаштування за 1ч. У налаштуваннях кабінету Укрпошти в боксі вибиратимете із двох варіантів. Виставляти рахунок?
26.05.2021, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це базова функція, яку має виконувати інтеграція з Укрпоштою.
Проставляючи автоматично "повернути після спливу терміну зберігання" ми підтверджуємо згоду на платне зберігання посилки у відділенні. Якщо посилку не забрали за 7 днів, вона зберігається платно ще 7 днів, потім автоповернення і ми платимо за все.
Не може бути, що це не реалізовано, адже тоді всі користувачі, оформляючи ТТН через onebox, отримують платне зберігання незабраних посилок.
Перевірте, будь ласка, може, це вже було реалізовано якимось чином, і можна просто оновиться?
26.05.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, дана функція не реалізована в OneBox і апі Укрпошти в цьому випадку встановлює значення за замовчуванням.
26.05.2021, 12:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Загідулін Наїль писав/ла:
Якщо посилку не забрали за 7 днів, вона зберігається платно ще 7 днів, потім автоповернення і ми платимо за все.

За зберігання Ви не платите, Ви платите тільки за доставку "туди" та "назад" (50% від туди)
На жаль, розробники OneBox глобально не продумують інтеграції, а роблять MVP або те, що влаштовує (приймає) замовник.
Спробуйте написати своєму менеджеру УП що б вам встановили за умовчанням без зберігання
28.05.2021, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
На жаль, розробники OneBox глобально не продумують інтеграції.

а ти не упускаєш моменту щоб за будь-якого зручного чи незручного випадку не обсрать компанію/співробітників, потім дивуєшся що тебе лазять або ставлять ліміти. продовжуй в тому ж дусі

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
а роблять MVP або те, що влаштовує (приймає) замовник.

До тебе приходять і кажуть: мені потрібно, щоб я міг надіслати посилку Укрпоштою. Я правильно розумію, що ти на місці компанії замість 30 людиногодин витратив би 200 на те, щоб реалізувати всі 80 можливих галочок/налаштувань у кожному з методів, які надає api?
28.05.2021, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Шановний "сніжок" (Бодяко Дмитро)
1. Прошу не переходити на "ти", тому що я з Вами чай вечорами не п'ю
2. Прошу вказати якими конкретно словами (оборотами) я Вас/компанію "обсрать"
28.05.2021, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Влад, ми з тобою знайомі близько 5 років і неодноразово переходили цьому форумі й у житті на " ти " , тобто. я писав тобі "ти" і ти мені писав "ти", давай зараз не починатимемо різко з якоїсь причини переходити на "ви", ок?
2. Тим, що ти пишеш, що ми не продумуємо інтеграції і завжди робимо тільки мінімум (mvp)
28.05.2021, 12:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар