1b.app
Скопійоване посилання -

Імпорт (оновлення / update) продуктів - отримало звіт там вказано, що помилка, але незрозуміло, що за помилки №2

Описав проблему тут. za-oshibki/
Рішення не дочекався
Знову робив імпорт у рамках завдання https://baza.cn.ua/admin/customorder/issue/30999/edit/
Отримав звіт "Error: 31"
Питання залишилися такі ж, як і в першому завданні
Прошу допомогти у вирішенні
Файл імпорту прикріпив у завданні (в описі "XLS STANDART 100 - 138 шт.xls")
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вищевказана вами тема – не закрита.
Я вказував на те, що для вирішення проблеми потрібні довготривалі тести – і коли ми матимемо можливість – ми їх проведемо і вам відповімо у відповідній темі.
Якщо вас не влаштовують терміни рішення – ви завжди можете скористатися послугами індивідуального менеджера, з яких регламентуватиме більш "стислі" терміни.
21.12.2020, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Вищевказана вами тема – не закрита.
Я вказував на те, що для вирішення проблеми потрібні довготривалі тести – і коли ми матимемо можливість – ми їх проведемо і вам відповімо у відповідній темі.
Якщо вас не влаштовують терміни рішення – ви завжди можете скористатися послугами індивідуального менеджера, з яких регламентуватиме більш "стислі" терміни.

Ви писали 26.11.2020, 17:40 "від 3 до 10 робочих днів"
Сьогодні 21.12.2020 тобто скоро вже місяць пройде, а рішення немає
Я пішов на зустріч (що б мінімізувати ваш час на тест) і зробив тест на один товар і виклав, але після цього не було жодної реакції
Тут насправді не потрібні "довготривалі тести" все перевірити можна за 2-3 хвилини і зафіксувати баг, а далі його виправляти.
Дайте будь ласка конкретний термін розв'язання бага
21.12.2020, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
Дайте будь ласка конкретний термін розв'язання бага

до кінця робочого тижня я дам вам рішення щодо зазначеного завдання
21.12.2020, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
до кінця робочого тижня я дам вам рішення щодо зазначеного завдання

Відповів у відповідному завданні.
25.12.2020, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар