1b.app
Скопійоване посилання -

поправити роботу блоку "Параметри ТТН Нової пошти" (збивається обране відділення)

при активному перемиканні етапів з одночасним скролінгом сторінки користувачем у якийсь момент злітає обране відділення нової пошти. ось відео, на якому це видно https://www.loom.com/share/44657acb29214c9689db9cb22a205fa7
ось посилання на процес з відео https://box.e-zoo.com.ua/admin/customorder/test/1335680/edit/
прошу виправити помилку
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Додали можливість натискати кнопки не дивлячись.
17.12.2020, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Добрий день. Додали можливість натискати кнопки не дивлячись.

еммм ... це як? чи це тролінг?
18.12.2020, 10:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Добрий день. Додали можливість натискати кнопки не дивлячись.

еммм ... це як? чи це тролінг?

це тому, що ви робили на відео. Системі не вистачало часу щоб заініалізувати функціонал та ви бігли далі натискаючи кнопки знов та знов. Цього б ніколи не відбувалося якби відео чекав пів секунди/секунду. Зазвичай так відбувається коли будь-яка людина заходить у завдання, ніхто не тримає курсор біля потрібного місця щоб швидше тицьнути.
18.12.2020, 16:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
ніхто не тримає курсор біля потрібного місця щоб швидше тицьнути.

на жаль – тримають. я ж не говорю, що це повсюдно трапляється. Мій приклад демонструє як це відбувається на одному зі 100 замовлень, наприклад. тобто. досить випадково.
Дмитре, підкажіть, то проблему вдалося вирішити і тепер перевизначати відділення нової пошти не буде чи ні?
18.12.2020, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я написав захист від таких дій. Наскільки вона добре спрацює – покаже лише час. На даний момент все має бути нормально при подібному перемиканні статусів
18.12.2020, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Я написав захист від таких дій. Наскільки вона добре спрацює – покаже лише час. На даний момент все має бути нормально при подібному перемиканні статусів

дякую, будемо тестувати. якщо знову виявиться - виставлю нове завдання
18.12.2020, 17:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар