1b.app
Скопійоване посилання -

При вході у вкладку "Укрпошта создать доставку" видає помилку 500

Вже 2-3 дні при вході у вкладку ../ukrposhtainvoice/ процессу "Укрпошта создать доставку" видає помилку 500.
Підтримка API Укрпошта каже що у них все нормально + ТТН створюються на інших маркетплейсах без проблема.
Які є ваіріанти вирішення проблеми ?

Відповіді:

скинути посилання на сторінку, там буде зрозуміло, що робити.
19.02.2024, 14:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юля
менеджер
Ця проблема на системі яка має версію MVP, ви вже не підтримуєте цю версію, тому може так підскажете що це може бути ?
20.02.2024, 14:40

Я дав Вам варіант вирішення проблеми, я не розумію, у чому складність скинути посилання на свою систему.
За консультаціями "чому виникає помилка 500" без конкретики та прикладів Ви можете звернутися до гугла, наприклад. Тут такі консультації надаватимуться.
20.02.2024, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Аа, я зрозумів у чому проблема. Це Владислав просто пише під іншим номером/просить писати свого співробітника та ретельно приховує свій бокс, щоб ніхто не здогадався. Апнув систему, не повинно повторюватися. Давайте посилання на свій бокс, коли цього просять по-нормальному, давайте не гратимемо в ігри, ок?
20.02.2024, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар