1b.app
Скопійоване посилання -

Цифрова адреса

Нова пошта рекомендує застосовувати цифрову адресу відділень. Є можливість в Боксі шукати відділення за цифровою адресою?

Відповіді:

Уточніть, що це взагалі таке на прикладі будь-якого відділення
03.07.2023, 15:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



.dev

OneBox production написав:

Уточніть, що це взагалі таке на прикладі будь-якого відділення



Населеним пунктам надали цифровий номер, наприклад Київ - це номер 11.

Цифрова адреса виглядатиме так - Номер міста / номер відділення
03.07.2023, 16:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
В кабінеті НП можна або ввести місто і номер відділення, або цифрову адресу
03.07.2023, 16:54

Окей, що це я зрозумів. Але ми використовуємо не цифрову адресу, а унікальні id самої Нової пошти, навіщо Вам потрібна в боксі ця цифрова адреса? Ви вже звикли по ньому шукати чи просто тому, що "рекомендують"?
03.07.2023, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.dev
OneBox production написав:
Окей, що це я зрозумів. Але ми використовуємо не цифрову адресу, а унікальні id самої Нової пошти, навіщо Вам потрібна в боксі ця цифрова адреса? Ви вже звикли по ньому шукати чи просто тому, що "рекомендують"?

Просто іноді швидше та зручніше написати 11, ніж Київ чи Київ, особливо коли бокс лише одну мову розуміє.
Буває ще такі ситуації, коли легко заплутатися
с. Ярославка, Пункт прийому-видачі (до 30 кг), вул. Центральна 47
Ярославка, Пункт прийому-видачі (до 30 кг): вул. Центральна, 24
Це 2 різних села, і ось не часто (особисто я) звертаю увагу на цифри
03.07.2023, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Andrew написав:
Ярославка

а код умовної Ярославки Ви знаєте напам'ять та за допомогою хх/yy Ви зможете працювати швидше? Мені здається, що це сумнівна штука. Так, ще один спосіб шукати відділення, але наскільки це корисно? Тим не менш, якщо Вам необхідний подібний пошук, і Ви готові за це заплатити кілька годин доопрацювання я зможу це оцінити.
03.07.2023, 18:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
У випадках, коли назви міст дуже схожі, цифра адреса допомогла б їх розрізнити, якщо б була записана в назві відділення і по ній можна було проводити пошук, як зараз можна проводити пошук на першим літерам міста і номеру відділення. Направду, це не сильно пришвидчує роботу. Так, трохи.
05.07.2023, 12:24


Гуляєв Олександр писав/ла:
Справді, це не дуже пришвидчує роботу. Так, небагато.

для десятка міст, коли Ви знаєте номер цього міста. Я можу зробити у вигляді налаштування додатково пошук за номером міста та відділення через / , займе 4ч. Виставити рахунок на доопрацювання?
05.07.2023, 12:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Не треба
05.07.2023, 15:33

Цю "Цифрову адресу" Нова Пошта згодом повністю впровадить у свою роботу, а існуючий вибір Міста та відділення - пропаде. Багато разів я чув про це від Нової пошти. Вони хотіли це ще до війни впровадити, але, напевно, через цю ж війну і призупинили.
Основний їхній позив - швидкість введення даних при оформленні замовлення та мінімум помилок (як і показав приклад з містами Andrew).
Тому хочеться нам цього чи ні - незабаром всі ми це будемо використовувати.
07.07.2023, 12:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Не можна переходити на цифрову адресу і відмовлятися від міста і номера відділення. Тоді буде ще більше помилок.
Основним має бути цифрова адреса, а місто і номер відд. для перевірки.

Так само, коли клієнт диктує коди товару з сайта, менеджер все одно перепитує назву, або робить рахунок з назвою і відправляє клієнту на перевірку.

Нова пошта періодично щось вводить, а потім відмовляється. І це правильно.
10.07.2023, 15:52

Ну буде ще Nй формат введення номера відділення, чи стане від цього комусь легше - спали (буде тільки складніше маючи різні формати та варіанти введення). Як уточнювали адресу доставки, так і будуть уточнювати, тому що людської помилки при введенні ти ніяк не уникнеш (хоч цифри ставь, хоч літери, хоч змуси id всіх відділень вивчити).
По апі як треба було унікальний id відділення та міста передавати так і потрібно буде у майбутньому. Тобто. адресу з "Київ, перше відділення" як доводилося розпаршувати та відокремлювати місто від відділення, вулиці та номери будинку так і доводиться так і буде у майбутньому, просто додатково потрібно буде писати логіку для 11/Х.
10.07.2023, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар