1b.app
Скопійоване посилання -

OneBox OS і взаєморозрахунки

Питання у тому чи реалізовано у OneBox OS можливість мультивалютних розрахунків з клієнтом і постачальником? Для того щоб можна у постачальника купляти чи продавати одному клієнту за будь яку валюту і бачити це не у основній валюті а конкретно у тих валютах яких було куплено чи продано - як у 1С

Відповіді:

Добрый день. Это есть и в текущей версии системы. В каждом процессе можно установить любую валюту процесса и вести взаиморасчеты (включая платежи) в указанной валюте
08.04.2021, 12:18


Chewbacca
Wookiee писал/а:
Добрый день. Это есть и в текущей версии системы. В каждом процессе можно установить любую валюту процесса и вести взаиморасчеты (включая платежи) в указанной валюте

навіть якщо у одного клієнта куплено деякі товари за грн і деякі товари у usd ?
08.04.2021, 12:46

Да, бокс сконвертирует стоимости товаров, купленные в другой валюте в валюту процесса по курсу данного процесса
08.04.2021, 17:41


Chewbacca
Wookiee писал/а:
Да, бокс сконвертирует стоимости товаров, купленные в другой валюте в валюту процесса по курсу данного процесса

як мені наприклад бачити по одному клієнту баланс у доларах і у грн?. Де я можу це побачити?
09.04.2021, 17:16

Насколько я помню - никак. В блоках карточки контакта обязательства сконвертируются в базовую валюту
16.04.2021, 12:47

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар