1b.app
Скопійоване посилання -

Як працює інтеграція із Portmone?

Прошу уточнити, як працює інтеграція з портмоне? Чи правильно я розумію, що в бокс підтягуватимуться підтверджені платежі?
Чи є можливість зробити, щоб платежі автоматично підв'язувалися до процесів?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Ткаченко Роман Анатолійович написав:
Прошу уточнити, як працює інтеграція з портмоне? Чи правильно я розумію, що в бокс підтягуватимуться підтверджені платежі?
Чи є можливість зробити, щоб платежі автоматично підв'язувалися до процесів?

Поточна інтеграція дозволяє робити оплати в ЛК через портмоне
якщо потрібно зробити імпорт платежів, це доопрацювання 8ч
24.01.2022, 03:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточни, будь ласка, чи можна доопрацювати так, щоб підтягувалися і відхилені платежі? Наприклад, у текстове поле підтягувати інформацію з усіх оплат цього процесу (дата і час платежу + id платежу + комент до платежу + сума платежу + його статус), а підтверджені оплати створювати так само як платежі в 1box.
08.02.2022, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ткаченко Роман Анатолійович написав:
Уточни, будь ласка, чи можна доопрацювати так, щоб підтягувалися і відхилені платежі? Наприклад, у текстове поле підтягувати інформацію з усіх оплат цього процесу (дата і час платежу + id платежу + комент до платежу + сума платежу + його статус), а підтверджені оплати створювати так само як платежі в 1box.

я не впевнений що вони є в апі
09.02.2022, 00:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар