1b.app
Скопійоване посилання -

Події щодо дзвінків (Asterisk)

Добридень! Підключено інтеграцію з АТС на базі Asterisk. У програмі події немає даних, ні при вихідному ні при вхідному дзвінку, хоча в програмі Asterisk CDR запису є. Onebox - flexservice.1b.app. Нижче скріншоти налаштувань та прикладу. Наперед вдячний за будь-яку допомогу.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Про який із 6 ваших боксів мова?
08.12.2022, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Добрий день. Про який із 6 ваших боксів мова?

Добридень! Я вийшов вказав адресу боксу. flexservice.1b.app
08.12.2022, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сміття, не помітив - дивлюся що не так
08.12.2022, 16:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не можемо відкрити сокет до астериску, видає помилку
[error code] => 110
[error message] => Connection timed out
спробуйте перевірити чи є доступ з ip боксу до вашого серверу, можливо він якось закритий від світу або щось ще.
08.12.2022, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
не можемо відкрити сокет до астериску, видає помилку
[error code] => 110
[error message] => Connection timed out
спробуйте перевірити чи є доступ з ip боксу до вашого сервера, можливо він якось закритий від світу або щось ще.

Можете, будь ласка, уточнити, за яким портом немає доступу? я думав бокс тягне події AMI (порт 5038 TCP)
08.12.2022, 16:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Події не затягуються через cron ami, через цей крон можуть затягуватися тільки поточні дзвінки щоб показати віконце праворуч.
Помилка, яку я написав вище, була вчора в період з 5 до 7 ранку, можливо в цей час сервер був недоступний. Зараз наскільки я бачу з 9-ї ранку дзвінки підтягуються.
09.12.2022, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щоб створювати події на основі дзвінків, вам потрібно поставити та налаштувати одну з хвилинних дій: . На даний момент у вас будуть працювати тільки вікна, що впливають у співробітників при вхідному або вихідному дзвінках
09.12.2022, 10:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

LДобрий день! Я хотів би налаштувати дію "Створення подій на базі даних про поточні дзвінки", але там говориться, що потрібно PUSH API. А у нас інтеграція череp AMI CRON, що потрібно зробити на Asterisk щоб переключити на PUSH API?
09.12.2022, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ставте його, все має бути ок
09.12.2022, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, події почали з'являтися.
1. У подіях чомусь пишеться зовнішній номер з якого був здійснений виклик, а повинен бути внутрішній номер співробітника (скриншот)
2. Додав дію на етапі процесу "Додати дзвінок у коментарі", воно буде додавати запис дзвінка, щоб була можливість прослухати запис саме перебуваючи всередині процесу, не переходячи в подію?
Дякую!
09.12.2022, 11:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Єсей писав/ла:
1. У подіях чомусь пишеться зовнішній номер з якого був здійснений виклик, а повинен бути внутрішній номер співробітника (скриншот)

ймовірно у звока є 2 номери, внутрішній та зовнішній. Чому бере саме зовнішній, потрібно дивитися.

Єсей писав/ла:
2. Додав дію на етапі процесу "Додати дзвінок у коментарі", воно буде додавати запис дзвінка, щоб була можливість прослухати запис саме перебуваючи всередині процесу, не переходячи в подію?

якщо у події буде запис дзвінка за ідеєю, можна прослухати її з коментаря в замовленні. У вас, наскільки я розумію записів дзвінків у боксі, немає?
09.12.2022, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Питання із внутрішнім номером вирішило. Дякую!
2. Налаштував FTP на сервері з Asterisk. Налаштував дію "Пошук дзвінків по FTP" автоматизації. Але записів розмови у подіях немає. Хоча FTP працює, перевірив доступ та в логах боксу помилок немає. Перевірте будь ласка.
10.12.2022, 07:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Есей
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добридень! Не могли б відповісти на запитання із записами. Все перевірив, змінював різні параметри в дію та в налаштуваннях інтеграції, не допомагає. Причому в логах помилок немає FTP. Регулярка для назви файлу запису так само вказана і намагався її змінювати. Не можу зрозуміти у чому справа.
12.12.2022, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, наскільки я бачу парсинг записів не відбувається. Потрібно переписати дію, щоб самі записи імпортувало з ftp, це займе орієнтовно 2 години.
13.12.2022, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Доброго дня, наскільки я бачу парсинг записів не відбувається. Потрібно переписати дію, щоб самі записи імпортувало з ftp, це займе орієнтовно 2 години.

Добридень!
Тобто дія лише події створює, але не тягне самі записи? На MVP якось налаштовував, і воно підтягувало сам записи. в OS логіка змінилася значить? Так, давайте тоді доопрацюємо.
13.12.2022, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перепрошую, це все-таки помилка в OneBox нової версії - я її виправив, можете дивитися зараз.
13.12.2022, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, записи з'явилися! Супер! Велике спасибі :-)
13.12.2022, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

будь ласка. Не забудьте відзначити відповідь правильною, так ви відзначаєте тему вирішеної.
13.12.2022, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар