1b.app
Скопійоване посилання -

доопрацювання "Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД)" (розвантаження товарів партіями)

в дію "Вивантажити продукти/категорії/фільтри/характеристики в opencart (через БД)"
додати поле "кількість товарів, що вивантажуються за раз"
якщо в даному полі вказано якусь кількість, то потрібно доопрацювати дію так, щоб воно вивантажувало за раз не всі продукти, а по партіях (в одній партії стільки продуктів, скільки вказано у відповідному полі)
має вийти таке
1. у полі "кількість товарів, що вивантажуються за раз" зазначено 1000
2. дія спрацьовує, отримує масив із 10000 продуктів, вивантажуємо на сайт перші 1000 продуктів
3. настає наступна година. Дія спрацьовує знову... виконується перевірка, чи були завершені відправки всіх продуктів з попередніх сесій. якщо ні, то замість того, щоб формувати нове вивантаження на 10000 продуктів, дія просто відправляє новий пакет, сформований раніше і що складається з другої тисячі продуктів.
4. лише після того, коли будуть вивантажені всі товари партіями, дія може починати формувати новий файл на розвантаження
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
4год

виставте рахунок, будь ласка
15.02.2021, 09:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
4год

вивантаження зображень в images.json має формуватися по партії товарів, що вивантажуються. Прошу підтвердити, що це враховано в оцінці.
15.02.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
4год

вивантаження зображень в images.json має формуватися по партії товарів, що вивантажуються. Прошу підтвердити, що це враховано в оцінці.

не бачу цього в Тз
15.02.2021, 16:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
4год

вивантаження зображень в images.json має формуватися по партії товарів, що вивантажуються. Прошу підтвердити, що це враховано в оцінці.

не бачу цього в Тз

ось же добре, що я спитав!
ймовірно, ви якось інакше розумієте завдання з розвантаження даних по продуктах партіям. У моєму поданні зображення товару - це такий самий атрибут товару, як категорія чи бренд і якщо вже вивантажується партія з 10 товарів, то відповідно і файл із зображеннями повинен формуватися на Х зображень цих 10 товарів, а не на умовних 10 тисяч.
Саме з цієї причини в ТЗ спеціальних застережень не робив.
або я щось не так розумію і навіть якщо в налаштуваннях я задам опцію, що вивантажуватиме по 1000 товарів, то все одно вивантаження зображень буде виконуватися для всіх 10000 товарів, що потрапили під вивантаження. І для того, щоб ви так не зробили, потрібно спеціально обговорити це в ТЗ?
15.02.2021, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
4год

вивантаження зображень в images.json має формуватися по партії товарів, що вивантажуються. Прошу підтвердити, що це враховано в оцінці.

не бачу цього в Тз

ось же добре, що я спитав!
ймовірно, ви якось інакше розумієте завдання з розвантаження даних по продуктах партіям. У моєму поданні зображення товару - це такий самий атрибут товару, як категорія чи бренд і якщо вже вивантажується партія з 10 товарів, то відповідно і файл із зображеннями повинен формуватися на Х зображень цих 10 товарів, а не на умовних 10 тисяч.
Саме з цієї причини в ТЗ спеціальних застережень не робив.
або я щось не так розумію і навіть якщо в налаштуваннях я задам опцію, що вивантажуватиме по 1000 товарів, то все одно вивантаження зображень буде виконуватися для всіх 10000 товарів, що потрапили під вивантаження. І для того, щоб ви так не зробили, потрібно спеціально обговорити це в ТЗ?

вивантажить зображення за 1000 товарами
16.02.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
вивантажить зображення за 1000 товарами

чудово, оплачую!
16.02.2021, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Налаштування в дії "К-ть продуктів, що вивантажуються за один запуск дії"
18.02.2021, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)
налаштував вивантаження однією з дій (коментар до дії "Вивантаження фільтрів) - встановив кількість продуктів, що вивантажуються 1000
пройшло кілька запусків, вивантаження виконувалося
відключив цю дію та налаштував аналогічно, але вже для дії з коментарем "Вивантаження всього і зразу". пройшла доба (максимальна кількість товарів, яка могла вивантажитися, могла становити до 20 тис., відповідно за 20 годин вивантаження повинно було б по-любому завершитися), але дані на сайт не вивантажуються (моніторинг веду по файлу images.json, який створюється на сервері ОС після спрацьовування дії)
прошу пояснити, що не так і поправити, якщо є помилка
налаштовував на проекті https://ramservice.in.ua
21.02.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
налаштував вивантаження однією з дій (коментар до дії "Вивантаження фільтрів) - встановив кількість продуктів, що вивантажуються 1000
пройшло кілька запусків, вивантаження виконувалося

тобто. дія працює правильно, добре.

Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
(Моніторинг веду за файлом images.json, який створюється на сервері ОС після спрацювання дії)

як ви по файлу ведете моніторинг і що ви по ньому взагалі дивитеся, якщо він видаляється кроном опенкарта? Якщо у вас не вивантажився конкретний товар – дайте посилання на нього в боксі, я подивлюся його id на опенкарті та скину вам.
22.02.2021, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
як ви по файлу ведете моніторинг і що ви по ньому взагалі дивитеся, якщо він видаляється кроном опенкарта? Якщо у вас не вивантажився конкретний товар – дайте посилання на нього в боксі, я подивлюся його id на опенкарті та скину вам.

видаляється файл за годину. тобто. дія в 16-20 умовно його вивантажує, о 17-00 його крон опенкарта підхоплює, обробляє і видаляє, тобто. з 20 по 59 хвилин файлик на сайті є і можна стежити так за роботою вивантаження
скажіть в цілому як буде відпрацьовувати, якщо на проекті налаштовано 2 і більше дій вивантаження товарів на Опенкарт - чи буде спрацьовувати дію А, якщо за дією Б налаштовано вивантаження по 1000 файлів, яке ще не завершено?
22.02.2021, 16:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
скажіть в цілому як буде відпрацьовувати, якщо на проекті налаштовано 2 і більше дій вивантаження товарів на Опенкарт - чи буде спрацьовувати дію А, якщо за дією Б налаштовано вивантаження по 1000 файлів, яке ще не завершено?

Так, звичайно, буде спрацьовувати другу дію і перезатирати фото першого. Інтеграція з опенкартом не розрахована на те, що ви ставитимете 2 дії експорту для одного опенкарта. Крон може не відпрацьовувати через велику кількість даних. Якщо ваш сервер, поставте більше memory_limit для php скриптів за замовчуванням (пару ГБ). Якщо на хмарі - повідомте, я подивлюсь
22.02.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Так, звичайно, буде спрацьовувати другу дію і перезатирати фото першого. Інтеграція з опенкартом не розрахована на те, що ви ставитимете 2 дії експорту для одного опенкарта. Крон може не відпрацьовувати через велику кількість даних. Якщо ваш сервер, поставте більше memory_limit для php скриптів за замовчуванням (пару ГБ). Якщо на хмарі - повідомте, я подивлюсь

тобто. спрацьовуватимуть обидві дії - і те, яким вивантаження ще завершено, тобто. є ще партії товарів по 1000 шт, які ще не вивантажені (умовно вивантажиться партія товарів з масиву, сформованого дією А) та дія, яка вивантажує товари все одразу (без розбивки на партії)? або ж дію, яке вивантажує все і відразу запускатися не буде бо в ньому закладена перевірка, що якщо є невивантажені партії, згенеровані будь-якою дією, то спрацьовувати дію не буде доти, поки ці партії не вивантажаться?
23.02.2021, 09:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олександре, якщо чесно - я не розумію ніякого сенсу ставити 2 дії одночасно. Тим не менш, відповідь на ваше запитання:
так, спрацьовуватиме 2 дії.
перевірка на розвантаження "по партіях" у кожної дії своя.
24.02.2021, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Олександре, якщо чесно - я не розумію ніякого сенсу ставити 2 дії одночасно. Тим не менш, відповідь на ваше запитання:
так, спрацьовуватиме 2 дії.
перевірка на розвантаження "по партіях" у кожної дії своя.

Дякую!
я поясню, чому потрібні дві дії
якщо запустити вивантаження всіх 20 тисяч товарів, партіями по 1000 прим, то вивантаження завершиться за добу. Якщо потрібно щось оновити швидко, наприклад, вивантажити товари конкретної категорії, то другою дією я можу це зробити, не чекаючи завершення загального вивантаження
24.02.2021, 20:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вимкнули дію вивантаження по партіях і все, жодних проблем. Або змінили його налаштування наприклад. Але це все "ручне управління" ви швидко прийдете до того, що це не ефективно на дистанції
25.02.2021, 10:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар