1b.app
Скопійоване посилання -

Управління ПК та ігровою консоллю через систему OneBox

Доброго дня! У мене лід – комп'ютерний клуб. Йому потрібно, щоб будь-яким способом була можливість підключити до кожного комп'ютера систему OneBox і підключитися до консолі PS. Для того щоб через систему вимикати по необхідності ПК і консоль. Також цікавить варіант вимкнення за таймером. Підкажіть, що таке можна реалізувати? Якщо так, то скільки годин програмування буде потрібно?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Тут мав відповісти Ігор Устименко,
але оскільки його немає, напишу я. Але ідея – його.
Безпосередньо з PS/XBOX ми не зможемо інтегруватися.
Але зможемо з розумними розетками (варіантів багато).
Грубо кажучи, OneBox може керувати живленням для пристрою, а не самим пристроєм.
Наприклад, беремо AJAX Hub 2 Plus (ціна 250 USD), до нього коннектим Ajax WallSwith або Ajax PowerSwith (ціна $20/штука).
Далі OneBox через API AJAX'a включає/вимикає розетки і таким чином керує пристроями.
Для AJAX камінь спотикання - чи дадуть нам API. Я вже запитав, але не факт, що відповідь буде швидкою.
19.01.2021, 22:14
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Варіант дуже хороший - але клієнту швидше за все потрібен варіант коли можна віддалено вимикати пристрій, тому що якщо просто знеструмити розетку (не вимкнувши пристрій) - буде погано ОС на ПК і нічого хорошого для консолі це теж не принесе (HDD як мінімум ой як не люблять такі штуки, по решту заліза можна почитати в гугле, а особливо болісно це може позначитися на дешевих SSD дисках, в яких не закладено запас міцності при нестабільному електроживленні. Якщо клієнт готовий йти на ризик, коли у нього пристрій буде небезпечно вимикатися, а просто знеструмлюватися і грубо кажучи "падати" - то це його варіант.
19.01.2021, 23:11
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Інших варіантів немає? Клієнт побоюється поломки, яка може виникнути від вирішення завдання у такий спосіб
21.01.2021, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вдовенко Станіслав Ігорович
Співробітник писав/ла:
Інших варіантів немає? Клієнт побоюється поломки, яка може виникнути від вирішення завдання у такий спосіб

Безпосередньо з PS/XBOX ми не зможемо інтегруватися.
21.01.2021, 15:52
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
Адміністратор писав/ла:
Безпосередньо з PS/XBOX ми не зможемо інтегруватися.

а з пк?
21.01.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Вдовенко Станіслав Ігорович
Співробітник писав/ла:
а з пк?

якщо зможете сказати якимось способом - то швидше за все так - якби така можливість була - Вам написали б
21.01.2021, 16:35
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олександре, Ви просто вказали в попередньому коментарі, що для PS немає способів. Ось і я подумав, що є інші методи для ПК.
Є різний софт для віддаленого керування ПК. Можливо, підібрати варіант синхронізації із таким софтом.
21.01.2021, 16:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександре, Ви просто вказали в попередньому коментарі, що для PS немає способів. Ось і я подумав, що є інші методи для ПК.
Є різний софт для віддаленого керування ПК. Можливо, підібрати варіант синхронізації із таким софтом.

Можна з умовним winblocker, але такий софт треба шукати та підбирати.
11.03.2021, 19:28
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар