1b.app
Скопійоване посилання -

api інтеграція з vk

потрібна інтеграція нашого боксу з ВК http://box.labirint96.ru/
при зверненні у повідомленні у групі створення БП у нашому бокс
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, у нас є функціонал прийняття гарматою з вконтакте, але він робився у 2018 році. Тобто. незрозуміло актуальний він чи ні. Пуші можна надсилати за посиланням "/vk/lead/push/". Подивіться в налаштуваннях групи, чи можна вставити посилання на пуші, якщо можна - ми зможемо перевірити працездатність інтеграції. Щоб пуші з нашого боку приймалися, увімкніть інтеграцію з https://prnt.sc/uyhgq3
13.10.2020, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Здрастуйте, у нас є функціонал прийняття гарматою з вконтакте, але він робився у 2018 році. Тобто. незрозуміло актуальний він чи ні. Пуші можна надсилати за посиланням "/vk/lead/push/". Подивіться у налаштуваннях групи, чи можна там вставити посилання на пуші, якщо можна – ми зможемо перевірити працездатність інтеграції. Щоб пуші з нашого боку приймалися, увімкніть інтеграцію з https://prnt.sc/uyhgq3

Пуші відправляються, ВК підтверджує зв'язок із сервером, а що робити далі? Я вибрав БП для створення під час запиту з ВК, але він не створюється. У налаштуваннях зазначено, що обов'язково має бути ім'я та телефон. Тобто можна приймати ліди лише з лід форми у ВК?
15.10.2020, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, наскільки я бачу файлику прийняття пушкою, ми приймаємо тільки type lead_forms_new, тобто. це з якоїсь форми
19.10.2020, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а що робити? можна вирішити якоюсь доопрацюванням?
20.10.2020, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Ось що зараз нам пушить фейсбук. Наскільки бачу поки йдуть лише типи " message_new " , тобто. повідомлення клієнтів. Опишіть, що потрібно створювати при такому повідомленні (які поля куди копіювати і т.д.) і я зможу дати вам оцінку, скільки це займе доопрацювання.
21.10.2020, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

http://box.labirint96.ru/admin/logs/showall/ajax/?file=vk_leadpush-2020-10-21.lo... посилання на логи пушкою від фейсбуку
21.10.2020, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мали на увазі, напевно, не фейсбук, а ВК
1. Створювати картку контакту при зверненні до ВК, у будь-якому вигляді: повідомлення до групи, коментар до фото, коментар до товару
1.1. Поля ім'я та прізвище копіювати у відповідні поля
1.2. У полі веб-сайт копіювати посилання на сторінку клієнта у ВК
1.3. Поле "Джерело реклами" вибрати "ВКОНТАКТІ"
1.4. Поле "Групи" вибрати "Клієнти Лабіринт"
1.5. Складність у тому, що для ідентифікації контактів потрібний телефон
2. При зверненні (див. п. 1) створювати БП "Робота з відвідувачем"
2.1. Якщо все вийде зі створенням контактної картки, то я створю під звернення окремий БП
2.2. Логіку цього БП поки що не продумував, але приблизно зрозуміло, що потрібно прописувати ПІБ контакту та його ВК сторінку в процес, далі в міру спілкування з клієнтом прописувати йому в картку телефон і вже користуватися штатними БП
22.10.2020, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, вибачте - переплутав вк і фейсбук)
Те, що ви описали можна зробити за 9ч.
22.10.2020, 10:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подумав ще, що непогано було б:
2.3. підтягувати у процес все листування з клієнтом по ВК, якщо це можливо взагалі
22.10.2020, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Нам же не пушать все листування з користувачем, а дають тільки його одне повідомлення в одному пуші. Можливо є спец. методи в апі вконтакті за якими можна отримувати всю листування але це краще дивитися і оцінювати в іншому завданні і після виконання поточної, так як зараз ми тільки приймаємо дані, а там доведеться робити запити в апі вконтакті, що швидше за все займе чимало часу.
22.10.2020, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Так, вибачте - переплутав вк і фейсбук)
Те, що ви описали можна зробити за 9ч.

ок, мені треба подумати
22.10.2020, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар