1b.app
Скопійоване посилання -

Allo API баг, не та область при відправці на поділ.

Добрий день,
У замовленні Allo 106199276 була така структура:
"shipping": {
"type": "У відділення "Нова пошта"",
"shipping_id": "4",
"City": "Балаклія",
"region_name": "Харківська",
"city_uid": "44AC80F8-749B-11DF-B112-00215AEE3EBE",
"price": 0,
"tracking_number": "20450475205950",
"stock": {
"name": "Склад №1: вул. Харківська, 23",
"stock_number": "NP271"
}
https://oskarstore.crm-onebox.com/admin/customorder/order/6638/edit/
Під час заповнення блоку ТТН із замовлення було невірно розпізнане місто і посилка пішла не в ту область.
У структурі JSON є всі дані для безпомилкового визначення області та міста.
Посилка пішла в іншу область, скріншот додаю.
Починайте будь ласка.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Ще одне таке замовлення.
https://oskarstore.crm-onebox.com/admin/customorder/order/6792/edit/
29.11.2021, 14:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте уточнимо алгоритм вашого БП, щоб ми все передбачили правильно:
1. інтеграція з Алло заповнює адресу
2. ви створюєте процес, визначається необхідне відділення/місто
3. на етапі https://oskarstore.crm-onebox.com/admin/shop/workflowstatus/91/action/new/ створюєте ТТН НП Логістик
Я так розумію нам достатньо перевірити якщо доставка на відділення – то потрібно на початку адреси дописати область та знайти потрібне місто з урахуванням потрібної області?
30.11.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня Максим,
Інтеграція Алло заповнює адресу та блок ТТН.
Вже на момент отримання замовлення з Алло в OneBox CRM, є алгоритм, як я розумію, для заповнення блоку Параметри ТТН.
Власне, зараз алгоритм вибору Відділення НП неправильний, тому що не враховує область.
Все це відбувається вже на момент отримання замовлення Алло в систему, відповідно вже на Кроку процесу "Нове замовлення Allo", в замовленні є заповнений блок Параметри ТТН. На вказаних мною замовленнях, там було заповнене місто з такою самою назвою, але з іншої області, та й відповідно це відділення очікуваним номером, але в іншому місті.
Відправлення до НП логостік на відділення походить з блоку ТТН. Скріншот додаю. При відправці на відділення, ми очікуємо що там буде обрано вірне відділення (у вірному місті). Я думаю коли ви шукайте місто за довідником міст, ви не враховуєте облати, у кожного міста або відділення в довідниках НП є вказана область.
Як бачимо на прикладі (замовлення Allo 106199276) ваш алгоритм, узяв не те місто зі списку (WrongCity.jpg).
Очікуваний результат на другому скріншоті. Ми очікуємо, що місто буде обране з урахуванням області, а потім вже буде обрано відділення з цього міста.
30.11.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нашому випадку, у блок ТТН алгоритм записав не вірні значення. Скріншот додаю:
30.11.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перевірочний сценарій досить легкий, приймаємо в тестову систему замовлення Алло 106199276. І дивимося, що у Блоці ТТН все відповідає структурі JSON (вірне місто та відділення).
30.11.2021, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вніс зміни до формування адреси під час доставки НП на відділення (на початку адреси дописуємо область), а також пошук міста за довідниками з урахуванням області.
Якщо можете – перевірте будь ласка на тестовому процесі з проблемною адресою та повідомте чи вирішило це вашу проблему.
01.12.2021, 09:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Заберіть будь-ласка область з адреси, там області не повинно бути. В інших інтеграція в адресному рядку немає.
На НП логістик після змін в отриманій структурі так, і в результаті замовлення не відвантажуються:
01.12.2021, 10:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В ідеалі такий алгоритм.
Якщо на відокремлення:
1. Розпізнали відділення на підставі довідкових значень із довідників.
2. Заповнили адресний рядок на підставі розпізнаного відділення із блоку ТТН.
Приклав скріншот результату з робочої інтеграції для прикладу:
01.12.2021, 10:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Новосильний Віктор писав/ла:
Заберіть будь-ласка область з адреси, там області не повинно бути. В інших інтеграція в адресному рядку немає.

Прибрав.

Новосильний Віктор писав/ла:
В ідеалі такий алгоритм.
Якщо на відокремлення:
1. Розпізнали відділення на підставі довідкових значень із довідників.
2. Заповнили адресний рядок на підставі розпізнаного відділення із блоку ТТН.

В ідеалі - коли Алло віддає потрібні ідентифікатори міст/відділень згідно довідників Нової пошти, а не абияк.
01.12.2021, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Адресний рядок досі з областю.
На жаль, я на Алло вплинути не можу.
01.12.2021, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробуйте зараз.
Доопрацював налаштування "Під час доставки на відділення Нової пошти для пошуку міст (з урахуванням області) використовувати метод getSettlements (для заповнення міста/відділення параметрів ТТН)" в дію імпорту замовлень з Алло, яка намагається з довідник НП Логістик отримати потрібні ідентифікатори міста з урахуванням області і попередньо заповнює блок Параметрів ТТН.
01.12.2021, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я думаю, що getSettlements це погано при отриманні замовлення.
Ми використовуємо ці довідники тільки на Кроку менеджера, при ручному парсингу адресної доставки.
Всі інші інтеграції при отриманні замовлень використовують стандартні довідники, там проблем з відділеннями немає 100%.
Я відключив getSettlements в інтеграції Алло. Але розпізнавання у Блоці ТТН все ще не працює.
Замовлення на Харківську область:
Балаклія, Запоріжжя - вул. Харківська, 23
https://oskarstore.crm-onebox.com/admin/customorder/order/6997/edit/
Зверніть увагу на блок ТТН, Там Місто та Перше відділення з Черкаської області, і в результаті замовлення поїде в іншу область.
01.12.2021, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Найголовніша тут проблема - це те, що у НП 2 довідники міст, а Алло віддає "лівий" ідентифікатор відділення - і ми тепер займаємося цим неподобством.
Зараз реалізую налаштування пошуку за базовим довідником з областю, чекайте.
01.12.2021, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Новосильний Віктор писав/ла:
Я думаю, що getSettlements це погано при отриманні замовлення.
Ми використовуємо ці довідники тільки на Кроку менеджера, при ручному парсингу адресної доставки.

А куди ви спочатку заповнюєте адресу в блоці і як створюєте ТТН?
Я бачу на етапі лише створення шляхом НП Логістик
Чи ви ще створюєте вручну через вкладку створення ТТН?
01.12.2021, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми створюємо відвантаження тільки через НП логістик.
Всі інтеграції приймають замовлення у стандартних довідниках, просто на Етапі Передзвоніть мені, у нас включені нові довідники, і менеджери користуються цими довідниками лише на цьому етапі, і лише за ручного введення адреси до блоку ТТН. Вся прийомка замовлень з усіх інтеграцій йде стандартні довідники.
Якщо хочете можу зараз провести zoom мітинг з Вами і показати.
01.12.2021, 12:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я думаю, щойно буде реалізовано "Зараз реалізую налаштування пошуку за базовим довідником з областю, чекайте." -> То питання вирішиться.
Буде обрано місто з потрібної області з базового довідника, і все почне працювати.
01.12.2021, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Новосильний Віктор писав/ла:
Я думаю, щойно буде реалізовано "Зараз реалізую налаштування пошуку за базовим довідником з областю, чекайте." -> То питання вирішиться.
Буде обрано місто з потрібної області з базового довідника, і все почне працювати.

Пробуйте
01.12.2021, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


За ок лівінг відпишуся сьогодні ввечері. Ще раз дякую!
01.12.2021, 12:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар