1b.app
Скопійоване посилання -

Не спрацьовує дія "Перенести дату выполнения процесса на следующий день, если бизнес-процесс открыт"

Є замовлення, які треба автоматично переносити на наступний день в календарі по даті "Выполнить до"
Вони знаходяться в етапах "Очікуємо оплату" та "Очікуємо передплату"
Встановила на цих етапах дію
"Перенести дату выполнения процесса на следующий день, если бизнес-процесс открыт"
Вчора ці процеси мали дату Выполнить до 22,01.24 і сьогодні нічого не змінилося.
Приклади процесів цих статусах:
https://zhiraf.crm-onebox.com/52061/
https://zhiraf.crm-onebox.com/51763/

Відповіді:

Доброго дня.
За логікою дії раз на годину всі процесси в єтапі на якому додана дія та у яких дата планування процессу меньше поточного дня (не включаючи) і не закриті - буду перенесена дата планування на поточний день.
Тобто для прикладу - якщо дія спрацьовує сьогодні - вона переносить на сьогодні всі процесси у яких дата планування до поточного дня (вчора і раніше)
24.01.2024, 08:45

Чаусова Тамара
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Добрий день!
Логіка дії мені зрозуміла.
Моє питання в тому, що дія не спрацьовує.
Вчора 23 січня всі процеси, які я навела для прикладу мали дату планування 22 січня і були відкриті, але дія не спрацювала.
Проблема в тому, що не спрацьовує дія.
24.01.2024, 09:41

Чаусова Тамара
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Доброго дня.
За логікою дії раз на годину всі процеси в етапі, на якому додано дію і в яких дата планування процесу менша за поточний день (не включаючи) і не закриті - буду перенесена дата планування на поточний день.
Тобто для прикладу - якщо дія спрацьовує сьогодні - вона переносить на сьогоднішній день усі процеси, в яких дата планування до поточного дня (вчора і раніше)

Добрий день!
Я написала вам відповідь. Вказана дія не спрацьовує.
Будете розбиратися з цим питанням?
25.01.2024, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар