1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Інтерфейс процесу

Хотів би обговорити можливості блоків. У блоці "останні бізнес-процеси клієнта" та "останні події контакту" є можливість вибрати кількість завдань висновку.
1. Якщо це поле залишити порожнім, то виведе лише 10 процесів і покаже нижче текст "Ще N аналогічних процесів". Чи можна зробити цей текст клікабельним, щоб після натискання воно відкривало +10 процесів нижче в цьому ж списку, і так поки не відкриємо потрібну кількість процесів.
2. Якщо це поле заповнене, то історія як у п.1. але відображається задана кількість процесів. Але для кращого використання інтерфейсу хочеться вивести, наприклад, лише три процеси, але щоб була можливість розгорнути список. Чи реально це зробити?

3. Та сама історія з блоком "останні події клієнта". Чи можна і там додати "Ще N подій"? І зробити його також клікабельним, щоб розкривати.

Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:



Ігоре, дякую це шикарно.
Єдино у мене стоїть налаштування, щоб групувало по співробітникам. І після кожного завантаження додає ім'я. Чи можна зробити, щоб тільки один раз додавало на самому верху?
20.07.2021, 18:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
Ігоре, дякую це шикарно.
Єдино у мене стоїть налаштування, щоб групувало по співробітникам. І після кожного завантаження додає ім'я. Чи можна зробити, щоб тільки один раз додавало на самому верху?


так сьогодні виправимо
21.07.2021, 10:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
Ігоре, дякую це шикарно.
Єдино у мене стоїть налаштування, щоб групувало по співробітникам. І після кожного завантаження додає ім'я. Чи можна зробити, щоб тільки один раз додавало на самому верху?


приберете угруповання по клієнту - і не буде цього
21.07.2021, 10:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
приберете угруповання по клієнту - і не буде цього


одержуване тепер угруповання не працює?
21.07.2021, 11:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
21.07.2021, 11:19


Корнєв Михайло писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
приберете угруповання по клієнту - і не буде цього


одержуване тепер угруповання не працює?

чому? якщо йде підвантаження
21.07.2021, 11:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так працює. але коли у мене стоїть клієнт як компанія, то воно все одно дублює імена співробітників у списку процесів
21.07.2021, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар