1b.app
Скопійоване посилання -

Не переносити на наступний день процес

Вітаю!
У налаштуваннях системи був пункт, який дозволяв вибрати потрібні (не закриті) бізнес-процеси, які не потрібно переносити на наступний день.
Де він?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня! Вказане вами налаштування знаходиться в налаштуванні картки контакту /admin/shop/users/settings/idнеобхідногоконтакту/ .
22.04.2021, 10:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня! Вказане вами налаштування знаходиться в налаштуванні картки контакту /admin/shop/users/settings/idнеобхідногоконтакту/ .
22.04.2021, 10:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП
У мене є бізнес-процеси, які не потрібно переносити, незалежно від користувача. І так було. Тепер ці бізнес-процеси всі перенеслися на поточний день (і їх багато). Як повернути їх на дату запланувати?
ПОВЕРНІТЬ ПЕРЕДНЄ НАЛАШТУВАННЯ!
Такі зміни кардинально змінюють логіку. Таке враження, що сидиш на пороховій бочці – не знаєш, що чекати на наступний день від Вас!
22.04.2021, 10:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Dydyk Ihor
ПП
У мене 74 співробітники (реальні + віртуальні), які можуть створювати дані процеси!
Як мені одномоментно їм проставити цей запрет?
PS Чи є можливість перенести старе настроювання на всіх користувачів?
22.04.2021, 10:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добрий день. Старе налаштування було перенесено для співробітників, на яких поширюється налаштування перенесення завдань на наступний день.
22.04.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар