1b.app
Скопирована ссылка -

Не переносити на наступний день процес

Вітаю!

У налаштуваннях системи був пункт, який дозволяв вибрати потрібні (не закриті) бізнес-процеси, які не потрібно переносити на наступний день.
Де він?

Ответы:

Доброго дня! Вказане вами налаштування знаходиться в налаштування карточки контакту /admin/shop/users/settings/idнеобхідногоконтакту/ .
22.04.2021, 10:16

Доброго дня! Вказане вами налаштування знаходиться в налаштування карточки контакту /admin/shop/users/settings/idнеобхідногоконтакту/ .
22.04.2021, 10:16

Dydyk Ihor
ПП
У мене є бізнес-процеси, які не потрібно переносити, незалежно від користувача. І так було. Тепер ці бізнес-процеси всі перенеслися на текучий день (і їх багато). Як вернути їх на дату запланувати?
ВЕРНІТЬ ПОПЕРЕДНЄ НАЛАШТУВАННЯ!
Такі зміни кардинально міняють логіку. Таке враження, що сидиш на пороховій бочці - не знаєш, що чекати на наступний день від Вас!
22.04.2021, 10:22

Dydyk Ihor
ПП
У мене 74 співробітники (реальні + віртуальні), які можуть створювати дані процеси!
Як мені одномоментно їм проставити цю заборону?

P.S. Чи є можливість перенести старе налаштування на всіх користувачів?
22.04.2021, 10:25

Dydyk Ihor
ПП
ВІДПОВІДЬ БУДЕ???
22.04.2021, 11:10

Здравствуйте. Старая настройка была перенесена для сотрудников на которых распространяется настройка переноса задач на следующий день.
22.04.2021, 13:01

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий