1b.app
Скопійоване посилання -

Запитання: Структура дочірніх процесів (каркасом)

Підкажіть, як працює цей блок і як його налаштувати?
Що б я не робив – нічого не допомагає.
Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Я вже начебто відповідав вам по даному блоку https://crm-onebox.com/ru/support/interface/3981-ne-rabotaet-struktura-dochernih...
Цей блок показує коректно, коли у вас кілька рівнів вкладеності підпроцесів (відповідні типи можна вибрати в налаштуваннях)
Уточніть який саме результат ви хочете досягти і можливо я підкажу вам правильне налаштування блоку, якщо це можливо налаштувати за його допомогою
26.03.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені потрібно вивести підпроцеси та їх підпроцеси в одному блоці, ієрархією. При цьому щоб можна було бачити якісь поля (назва, статус, номер, відповідальний, додаткові поля), що відносяться до відображуваних процесів.
Тобто батьківський процес – це замовлення. А його підпроцеси це вироби (але не товари) та вироби усередині виробів.
Замовлення 1 (батьківський процес)
- Проріз 1 - Новий - Відповідальний
- Конструкція 1 - Розрахунок - Відповідальний
- Проріз 2 - Новий - Відповідальний
- Конструкція 1 - Розрахунок - Відповідальний
- Конструкція 2 - Розрахунок - Відповідальний
- Конструкція 3 - Розрахунок - Відповідальний
І т.д.
спасибі за допомогу
26.03.2021, 20:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Новий та розрахунок - це статуси
26.03.2021, 20:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, цей варіант вам не підійде.
Даний блок був розроблений для освітнього проекту, де структура складалася з декількох рівнів:
- є основний проект (наприклад курс)
- Існують підпроцеси в БП 1го рівня (наприклад класи)
- Існують підпроцеси в БП 2го рівня (наприклад уроки)
Власне, цей блок і виведе на підставі клієнтів і дат планування - блоці, де вертильними колонками будуть дати і процеси 1го рівня, з горизонтально - заплановані щодо клієнта БП 2го рівня (приклад на скріншоті).
30.03.2021, 16:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар