1b.app
Скопійоване посилання -

Дії щодо внесення змін до платіж

Підкажіть, будь ласка, як можна за допомогою дії в бізнес-процесі змінити категорію платежу? У мене є завдання https://topbox.1b.app/14096/?delete=7293 у ній є платіж. Необхідно змінити категорію платежу шляхом переходу етап. Спробував використовувати дію "провести платіж" у ньому є функція "Оновити існуючий платіж", але це не спрацьовує.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень. Я нічого подібного не знайшов, можу запропонувати зробити окрему дію для того, щоб Ви могли вибрати там категорію, на яку потрібно поміняти у всіх платежах процесу. Займе 2 години доопрацювання.
24.07.2023, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Добридень. Я нічого подібного не знайшов, можу запропонувати зробити окрему дію для того, щоб Ви могли вибрати там категорію, на яку потрібно поміняти у всіх платежах процесу. Займе 2 години доопрацювання.

Вітаю! Невелике уточнення - нам потрібно щоб відповідальний у задачі в дпополі процесу міг вибрати зі списку значення і щоб дія копіювала це значення в категорію всіх платежів процесу. Так працюватиме? Якщо так виставляйте рахунок.
25.07.2023, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо в значенні буде назва існуючої категорії платежу, то без проблем
25.07.2023, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Якщо в значенні буде назва існуючої категорії платежу, то без проблем

Ок. Дякую. Виставляйте рахунок
25.07.2023, 10:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Добридень. Я нічого подібного не знайшов, можу запропонувати зробити окрему дію для того, щоб Ви могли вибрати там категорію, на яку потрібно поміняти у всіх платежах процесу. Займе 2 години доопрацювання.

Здравствуйте, подскажите пожалуйста когда будет готова доработка?
07.08.2023, 10:55

Добридень. Назва дії "Змінити категорію платежу процесу"
27.08.2023, 20:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
Добридень. Назва дії "Змінити категорію платежу процесу"

Дякую!
30.08.2023, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар