1b.app
Скопійоване посилання -

Розсилка контактів щодо збігу додаткових полів процесу та контакту

Завдання наступне:
У час у контактів заповнене додаткове поле.
У бізнес-процесі теж є додаткове поле з такими ж варіантами значень.
Потрібно робити розсилку по всіх контатах у яких значення додаткового поля збіглося з додатковим полем процесу.
Як це можна реалізувати?
Або ж як зробити розсилку по всіх контактах з певної групи якщо додаткове поле процесу = "зазначене"
Як це можна реалізувати?
пс. У контактів це поле буде мультисписок і там може бути кілька значень, але в бізнес-процесі це буде тільки 1 значення.
Тобто збіг може бути не точним, а наявність у полі одного зі значень.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Відфільтрували необхідні замовлення
2. Надіслати -> контакти -> показати клієнтів процесу
3. Вибрали всіх клієнтів процесів -> Відправити в-> Розсилка (sms або email, дивлячись яка потрібна) і надсилає розсилку
21.09.2022, 13:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
1. Відфільтрували необхідні замовлення
2. Надіслати -> контакти -> показати клієнтів процесу
3. Вибрали всіх клієнтів процесів -> Відправити в-> Розсилка (sms або email, дивлячись яка потрібна) і надсилає розсилку

Потрібно автоматично для кожного процесу на потрібному етапі робити таке розсилання.
Розсилку не по клієнтам процесу, а за вибіркою з усіх контактів СРМ або зазначених груп
21.09.2022, 13:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я напевно робив би так. Але в першій дії немає можливості загнати в контакти всіх контактів за значенням додатків. Тут треба доопрацювати, займе близько 3год. Можливо, є інші рішення, інші користувачі форуму відпишуться якщо їх знають
21.09.2022, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
я напевно робив би так. Але в першій дії немає можливості загнати в контакти всіх контактів за значенням додатків. Тут треба доопрацювати, займе близько 3год. Можливо, є інші рішення, інші користувачі форуму відпишуться якщо їх знають

Я теж ворог цих дій дивлюся.
Чи можливо ще є рішення з сервісами розсилки?
21.09.2022, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
я напевно робив би так. Але в першій дії немає можливості загнати в контакти всіх контактів за значенням додатків. Тут треба доопрацювати, займе близько 3год. Можливо, є інші рішення, інші користувачі форуму відпишуться якщо їх знають

Просто копіюю значення з процесу в картку клієнта і вже шукаю додаткового поля контакту.
Якщо клієнт потім створить нове замовлення, то при кожному запуску поле буде перезаписуватися і пошук буде коректним.
Також, після дії додавання контактів процесу, можна очищати поле картці клієнта.
21.10.2022, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар