1b.app
Скопійоване посилання -

Доробка: дія щодо відтворення звуку

Діти, підкажіть, чи можна створити дію для етапу за допомогою якого відтворювався потрібний звук/сигнал? Наприклад: процес перейшов на етап "Нове замовлення", а на цьому етапі коштуватиме це новою дією, і в цей момент відтворюється звук.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Потрібно для того, хто в етап переходить і тільки після переходу?
18.09.2022, 22:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Потрібно для того, хто в етап переходить

Ні. Потрібно у дії вибирати співробітників та/або ролі співробітників

bu
OneBox production написав:
тільки після переходу

Напевно так. Дія на етапі спрацювала – отже звучить звук.
18.09.2022, 22:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Ні. Потрібно у дії вибирати співробітників та/або ролі співробітників

тобто. якщо я переходжу але я не співробітник ролі, то звук мені не грати?
Звук повинен тільки для того, хто переходить і підходить під обрану роль грати або просто для всіх співробітників боксу обраної ролі?
19.09.2022, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
тобто. якщо я переходжу але я не співробітник ролі, то звук мені не грати?

Якщо ви не входите у вибрану роль або ви не вибрані як співробітник – тоді вам не грає

bu
OneBox production написав:
Звук повинен тільки для того, хто переходить і підходить під обрану роль грати або просто для всіх співробітників боксу обраної ролі?

Крім фізичного натискання на етап співробітником, звук може програватися навіть якщо перехід відбувся, наприклад, за допомогою хвилинної/годинної автоматизації або ще якимось автоматичним способом.
19.09.2022, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Крім фізичного натискання на етап співробітником, звук може програватися навіть якщо перехід відбувся, наприклад, за допомогою хвилинної/годинної автоматизації або ще якимось автоматичним способом.

аа, тобто. ви хочете всім співробітникам ролі грати мелодію кожного разу, коли якісь замовлення перейшли в статус ХХХ? Чи не надто жорстоко по відношенню до співробітників? Яке реальне застосування? Чому не підходить відправлення повідомлення на SMS, телеграм, просто повідомлення або пуш у браузері?
19.09.2022, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
аа, тобто. ви хочете всім співробітникам ролі грати мелодію кожного разу, коли якісь замовлення перейшли в статус ХХХ? Чи не надто жорстоко по відношенню до співробітників?

Ха-ха-ха))))) Так, люблю на дозвіллі познущатися з співробітників)))) Не тільки ж вам (співробітникам Бокса) отримувати безглузді звернення від мене))

bu
OneBox production написав:
Яке реальне застосування? Чому не підходить відправлення повідомлення на SMS, телеграм, просто повідомлення або пуш у браузері?

Ось як хочемо застосовувати:
1) Щоразу коли приходить новий процес Складачеві товару, йому відтворюється звук. Він не завжди перед компом, і бачити гармати не зручно.
2) Аналогічна ситуація із новим замовленням. У нас менеджери займаються не лише обробкою замовлення, а й обслуговують нових клієнтів у шоурумі. Плюс часто займаються здійснене іншими монотонними справами
19.09.2022, 14:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Схему зрозумів. Це триватиме 4ч. Буде дія з вибором ролей та вставкою аудіофайлу, який потрібно грати. При переході на етап всім з обраною роллю програватиметься файлик якщо у них відкрита будь-яка сторінка боксу. Виставити рахунок?
19.09.2022, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Схему зрозумів. Це триватиме 4ч. Буде дія з вибором ролей та вставкою аудіофайлу, який потрібно грати. При переході на етап всім з обраною роллю програватиметься файлик якщо у них відкрита будь-яка сторінка боксу. Виставити рахунок?

Поки що не потрібно виставляти рахунок. Дякую!
21.09.2022, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Схему зрозумів. Це триватиме 4ч. Буде дія з вибором ролей та вставкою аудіофайлу, який потрібно грати. При переході на етап всім з обраною роллю програватиметься файлик якщо у них відкрита будь-яка сторінка боксу. Виставити рахунок?

Добридень!
Прошу виставити рахунок.
28.12.2022, 22:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня виставив завдання. Думаю буде протягом 1-2 днів
29.12.2022, 10:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Дія "Відтворити аудіофайл для вибраних ролей". Якщо у співробітників браузер chrome прочитайте інструкцію, вона написана під завантаженням файлика.
Відтворення файлика перевірено в chrome і firefox.
06.01.2023, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Добрий день. Дія "Відтворити аудіофайл для вибраних ролей". Якщо у співробітників браузер chrome прочитайте інструкцію, вона написана під завантаженням файлика.
Відтворення файлика перевірено в chrome і firefox.

Добридень!
Все працює. Спасибі!
07.01.2023, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар