1b.app
Скопійоване посилання -

змінні додаткові поля?

Есть необходимость работы с переменными в дополнительный полях?
У нас есть компонент для работы с этим! Посмотреть компонент
як додавати змінні додаткові поля?
наприклад у мене є ПІБ у самомугорі,
а в самомунизу я хочу створити блок для НОВОЇ пошти
Одержувач, телефон тощо для цього потрібно додаткове поле, в яке хочу вставити змінну з довідника, як зробити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Поясніть докладніше, будь ласка. Поки що не до кінця зрозуміло, що треба зробити.
27.07.2022, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
Поясніть докладніше, будь ласка. Поки що не до кінця зрозуміло, що треба зробити.

Наприклад:
--блок 1 Клієнт---
ПІБ Іванов Іван
Номер 0675848458
--Блок Продукт --
Продукт
-Блок відправки Нової пошти--
ПІБ одержувача = ПІБ Блок 1
Телефон одержувача = Телефон Блок 1
Місто
Відділення
Кнопка "Створити ТТН"
При натисканні створити ТТН або перехід на слід етап - брати ПІБ та ТЕЛЕФОН з Блок відправки Нової пошти
АЛЕ
Якщо клієнт Іванов Іван а одержувач Іванова Марія, як це зробити? щоб Менеджер у блоці Нової Пошти вказав отримувача Марію, і це збереглося, і під час відправлення створилося ТТН на Марію, а не на Івана?
27.07.2022, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
По-моєму, на це питання я відповів тут https://1b.app/ru/forum/logistics-and-delivery-services/14455-fio-s-kartochki-za...
Місто та відділення береться з поля Адреса клієнта. Ви можете додати універсальні блоки для клієнта та для одержувача, а для продуктів у будь-якому випадку блок продуктів (таблицею чи списком).
А для створення ТТН потрібно налаштувати процедуру або створювати під час переходу в статус, для цього використовується дія "Автоматично створити ТТН"
27.07.2022, 18:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар