1b.app
Скопійоване посилання -

Баг - Додаткове поле - Неможливо видалити значення

Тут начебто баг.
Якщо стоїть галочка "Дозволити вибирати кілька однакових значень (тільки для типу поля "Випадаючий мультисписок")", то поле зникає можливість редагувати або видалити вибрані раніше значення.
Якщо можливо, будь ласка, додайте можливість не розкриваючи поля для редагування очистити їх, подібно до поля "клієнт".

Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

13.07.2022, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Михайло ще 1 згадка в топіці всіх користувачів і я видам вам бан на форумі надовго
13.07.2022, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Дякую.

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
Михайло ще 1 згадка в топіці всіх користувачів і я видам вам бан на форумі надовго
13.07.2022, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
Михайло ще 1 згадка в топіці всіх користувачів і я видам вам бан на форумі надовго

Чи можете всі правила форуму описати? а то мені ці ваші лякалки банами вже набридли.
13.07.2022, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
Михайло ще 1 згадка в топіці всіх користувачів і я видам вам бан на форумі надовго

Чи можете всі правила форуму описати? а то мені ці ваші лякалки банами вже набридли.

а мені набридло те, що мені приходить від вас спам в повідомленнях, не зрозуміло нахера ви це робите
13.07.2022, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
Михайло ще 1 згадка в топіці всіх користувачів і я видам вам бан на форумі надовго

Чи можете всі правила форуму описати? а то мені ці ваші лякалки банами вже набридли.

а мені набридло те, що мені приходить від вас спам в повідомленнях, не зрозуміло нахера ви це робите

то чому я за вас повинен вирішувати якісь проблеми? це не я вигадав ці функції форуму, яким мені чомусь забороняють користуватися. чому ви з мене робите винного?
13.07.2022, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
Михайло ще 1 згадка в топіці всіх користувачів і я видам вам бан на форумі надовго

Чи можете всі правила форуму описати? а то мені ці ваші лякалки банами вже набридли.

а мені набридло те, що мені приходить від вас спам в повідомленнях, не зрозуміло нахера ви це робите

то чому я за вас повинен вирішувати якісь проблеми? це не я вигадав ці функції форуму, яким мені чомусь забороняють користуватися. чому ви з мене робите винного?

ці функції потрібні для того, щоб ми могли переадресувати питання іншому.
А не для того щоб ви займалися такою нісенітницею як спам всіх кому нада і не нада воно.
Я не збираюся дискутувати тут і витрачати на вас час, я зробив попередження, ще раз я побачу подібний спам я видам бан
13.07.2022, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
Михайло ще 1 згадка в топіці всіх користувачів і я видам вам бан на форумі надовго

Чи можете всі правила форуму описати? а то мені ці ваші лякалки банами вже набридли.

а мені набридло те, що мені приходить від вас спам в повідомленнях, не зрозуміло нахера ви це робите

то чому я за вас повинен вирішувати якісь проблеми? це не я вигадав ці функції форуму, яким мені чомусь забороняють користуватися. чому ви з мене робите винного?

ці функції потрібні для того, щоб ми могли переадресувати питання іншому.
А не для того щоб ви займалися такою нісенітницею як спам всіх кому нада і не нада воно.
Я не збираюся дискутувати тут і витрачати на вас час, я зробив попередження, ще раз я побачу подібний спам я видам бан

ці функції з якоїсь причини доступні кожному на форумі, а не тільки розробникам. це про щось говорить...
13.07.2022, 16:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Допоможіть будь ласка з вирішенням цієї проблеми. Самим не виходить позбутися бага.
26.07.2022, 09:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар