1b.app
Скопійоване посилання -

Бп Ліди, Замовлення

Допоможіть, будь ласка, видалити ці БП. Самостійно це не вдається зробити, вони знову повертаються. Якийсь баг, не інакше.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Доброго дня! Скиньте, будь ласка скрини, як це виглядає у додатку Workflow. Чисто теоретично Ви могли видалити процеси, але не групу процесів. А саме групи workflow дають іконки. Або взагалі там Links додаток використовується)
03.06.2022, 09:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

раніше я видаляв їх з робочого столу, а зараз спробував видалити з workflows. подивимось що вийде.
взагалі дивно, що я не міг видалити їх з десктопу.
03.06.2022, 10:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія

Корнєв Михайло
Ergo написав:

раніше я видаляв їх з робочого столу, а зараз спробував видалити з workflows. подивимось що вийде.
взагалі дивно, що я не міг видалити їх з десктопу.

З декстопу їх видалити не можна, хіба що на якусь вкладку перекинути. Якщо необхідно видалити, видаляйте так.
03.06.2022, 10:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

раніше я видаляв їх з робочого столу, а зараз спробував видалити з workflows. подивимось що вийде.
взагалі дивно, що я не міг видалити їх з десктопу.

З декстопу їх видалити не можна, хіба що на якусь вкладку перекинути. Якщо необхідно видалити, видаляйте так.

так дякую.
але тоді логічніше було б назвати на робочому столі не "видалити", а "приховати"))
03.06.2022, 10:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар