1b.app
Скопійоване посилання -

доробити дію "Копіювати поля процесу" (додати у перелік полів для копіювання поля з блоку

прошу оцінити доробку дії "Копіювати поля процесу" (додати до переліку полів для копіювання поля з блоку інтерфейсу "Параметри ТТН", що відносяться до створення ТТН Нової пошти
як альтернативу, також підійде створення змінних, доступних для заповнення через дію "Заповнити поле контакту або процесу" (Довідник змінних для листів і процесів)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Можемо додати всі поля з блоку до "Довідник змінних для листів і процесів", після чого ви зможете використовувати їх у різних діях. Займе 4г.
11.05.2022, 23:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Можемо додати всі поля з блоку до "Довідник змінних для листів і процесів", після чого ви зможете використовувати їх у різних діях. Займе 4г.

готові замовити доробку. Виставте рахунок, будь ласка, і запускайте в роботу.
13.05.2022, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Додано список змінних:

якщо якийсь бракує, будь ласка, повідомте протягом декількох днів - я додам.
Який проект оновлювати не знаю, тому вивантажиться завтра вранці автоматично. Або вкажіть – я апну руками. Дякую.
18.05.2022, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Додано список змінних:

якщо якийсь бракує, будь ласка, повідомте протягом декількох днів - я додам.
Який проект оновлювати не знаю, тому вивантажиться завтра вранці автоматично. Або вкажіть – я апну руками. Дякую.

Назва проекту вказував у листі - відповіді Юлії при оплаті. повторюю тут. проект https://box.e-zoo.com.ua. апніть його, оскільки наразі змін не спостерігаю
19.05.2022, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте все необхідне для виконання завдання одразу на форумі. При передачі інформації третім особам програміст швидше за все її не отримає, за винятком, якщо це доступу на сервер або логіни/паролі. Простіше кажучи: Юля не читає який проект там потрібно апнути, її завдання виставити рахунок і отримати оплату)
проект апнув, він запрацює за кілька хвилин.
19.05.2022, 14:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Додано список змінних:

якщо якийсь бракує, будь ласка, повідомте протягом декількох днів - я додам.
Який проект оновлювати не знаю, тому вивантажиться завтра вранці автоматично. Або вкажіть – я апну руками. Дякую.

оці змінні не працюють
{|$novaposhta_payertype|}
{|$novaposhta_bpayertype|}
прошу виправити
процес, де виявлено https://box.e-zoo.com.ua/admin/customorder/order/1821832/edit/
процедура, де використовується https://box.e-zoo.com.ua/admin/shop/workflow/8/procedure/375/?status=0
22.05.2022, 21:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це значення за замовчуванням, вони не заносяться до бази поки ви не переобрали їх у замовленні. Зробив щоб по дефолту були значень Sender та Recipient відповідно.
26.05.2022, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар