1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює функціонал Таблиці продуктів процесу – заповнити поле значенням за замовчуванням

добрий день
Не працює функціонал Таблиці продуктів процесу, заповнити поле значенням за замовчуванням http://joxi.ru/V2V7W5KH8nLReA, перевіряю на процесі дією з іншого процесу, вручну – значення не заповнюється, міняла на інше поле, на інший тип поля та нічого. Налаштування інтерфейсу можна змінювати, поки процес не робочий. Прохання перевірити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Заповнюється, якщо додати новий рядок і вставити продукт. Ця установка поширюється виключно на продукти таблицею. Ніяк не впливає на інші блоки та дії. Якщо вам необхідно, щоб при додаванні з блоку пошуку продуктів - там є налаштування, яка за це відповідає
20.09.2021, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

мені потрібно, щоб при додаванні будь-яким способом записалося значення.
Варіанти додавання прямо в таблиці, через блок пошук, через дію Додати продукти в процес з іншого процесу (процес може створюватися цією дією, а може додавати товари до існуючого процесу
Підкажіть, як можна заповнити значення всім товарам, добаленим будь-яким із зазначених способів? Налаштувала через процедуру за будь-якої зміни процесу, але коли товари додаються дією в існуючий процес - процедура не відпрацьовує
21.09.2021, 09:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви можете скористатися налаштуванням додаткового поля продукту процесу і автоматично заповнювати значення або з фільтра продукту або з додаткового поля продукту. При додаванні товару в процес значення буде записано в дополі
21.09.2021, 09:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

справа в тому, що в фільтри я не можу додати це поле, так як це склад а фільтри ми вивантажуємо на Розетку, а заповнити за замовчуванням з додаткового поля продукту - теж не підходить, тому що в одного товару з різних процесів буде різне значення поля
Опишу все завдання
Є процес в якому зі списку галочками вибирають товари і клацають на процедуру, там дією Додати продукти в процес - ці вибрані товари розподіляються по різних процесах по заповненості додаткового поля продукту процесу. У кожного з цих процесів свій склад відвантаження, і при додаванні товарів у процес їм потрібно призначати склад і відразу резервувати товар на вказаному складі, але призначити його вдається тільки товарам доданим при створенні процесу, але якщо товари додаються до вже створеного процесу склад не призначається ( процедура не відпрацьовує, значення в таблиці не призначається), пробувала налаштування сподівалася запустити процедури, але ні.
Підкажіть, чи є варіанти рішення?
21.09.2021, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Маріє, підкажіть, чи є ще ідеї?
24.09.2021, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Шатохіна Ірина написав:
справа в тому, що в фільтри я не можу додати це поле, так як це склад а фільтри ми вивантажуємо на Розетку, а заповнити за замовчуванням з додаткового поля продукту - теж не підходить, тому що в одного товару з різних процесів буде різне значення поля
Опишу все завдання
Є процес в якому зі списку галочками вибирають товари і клацають на процедуру, там дією Додати продукти в процес - ці вибрані товари розподіляються по різних процесах по заповненості додаткового поля продукту процесу. У кожного з цих процесів свій склад відвантаження, і при додаванні товарів у процес їм потрібно призначати склад і відразу резервувати товар на вказаному складі, але призначити його вдається тільки товарам доданим при створенні процесу, але якщо товари додаються до вже створеного процесу склад не призначається ( процедура не відпрацьовує, значення в таблиці не призначається), пробувала налаштування сподівалася запустити процедури, але ні.
Підкажіть, чи є варіанти рішення?

Варіантів купа, але умови (ТЗ так би мовити) не конкретні, ось пара способів:
1) Якщо в процесі, куди ви передає товари, склад для всіх товарів тільки 1, то:
- Запоняєте в процесі (в який копіюються товари) склад в додатковому полі процесі
- Ставіть дію "Проставити склад для продуктів на підставі додаткового поля процесу" і в ньому вибираєте, звідки брати склад
- якщо не помиляюся, то при передачі продуктів процедури запускаються в знайденому процесі
2) У процесі (куди передаються товари) налаштовуєте дію "Резервувати вміст процесу на складі", ставите потрібні склад, ставите резерв тільки на обраному складі, ставите запуск разів у N хвилин (вкажете скільки потрібно) і буде резервувати всі товари на обраному складі, якщо він є
24.09.2021, 13:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
Варіантів купа, але умови (ТЗ так би мовити) не конкретні, ось пара способів:
1) Якщо в процесі, куди ви передає товари, склад для всіх товарів тільки 1, то:
- Запоняєте в процесі (в який копіюються товари) склад в додатковому полі процесі
- Ставіть дію "Проставити склад для продуктів на підставі додаткового поля процесу" і в ньому вибираєте, звідки брати склад
- якщо не помиляюся, то при передачі продуктів процедури запускаються в знайденому процесі

процедури не відпрацьовують при додаванні до існуючого процесу, як писала вище. Або для цього потрібно щось увімкнути додатково.

Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
2) У процесі (куди передаються товари) налаштовуєте дію "Резервувати вміст процесу на складі", ставите потрібні склад, ставите резерв тільки на обраному складі, ставите запуск разів у N хвилин (вкажете скільки потрібно) і буде резервувати всі товари на обраному складі, якщо він є

процес створюється з призначеним не коректним складом (склад призначений з батька передається в підпроцес), наприклад зі складом 1, тому дія резервування навіть з обраним у дії Склад 2 - резервує товари на складі 1, зазначеному у продуктів у процесі, тому що у нього пріоритет
24.09.2021, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Шатохіна Ірина написав:
процес створюється з призначеним не коректним складом (склад призначений з батька передається в підпроцес), наприклад зі складом 1, тому дія резервування навіть з обраним у дії Склад 2 - резервує товари на складі 1, зазначеному у продуктів у процесі, тому що у нього пріоритет

Ось тут не ясно, що має передатися з процесу і їдк зарезервуватися?
24.09.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у процесі 1 призначено склад всіх товарів = склад 1, вибираємо ряд позицій і передаємо їх дією ньому зарезервуватися. Важливо, що процес створюється якщо його ще немає, але частіше товари передаватимуться у вже створений процес (тобто один консолідований процес 2, який додаються товари з різних процесів 1)
Налаштовано:
1. дії призначення складу та резервування на стартовому етапі = не підходить оскільки не відпрацьовує призначення складу на товарах, які додаються не в момент створення
2. процедура при будь-якій зміні процесу з діями призначення складу та резервування = не підходить з тієї ж причини, додавання товарів до вже створеного процесу не запускає процедуру
3. налаштування таблиці продуктів Заповнити значенням за замовчуванням =не підходить, оскільки працює тільки на товари додані до процесу вручну в таблиці
4. налаштування таблиці продуктів Відразу зберігати продукт, при додаванні рядка із заповненими полями за замовчуванням , сподівалася може запустити процедуру = не спрацювало
5. повний милиця, при натисканні на процедуру в процесі 1 в процес 2 передавати коментар, а в процесі 2 процедуру призначення складу запускати при додаванні коменту, але процес 2 не є підпроцесом для Процесу 1 (вони не пов'язані нічим) - тому передати комент не можу
Що я пропустила, які є варіанти? Може є якесь налаштування, яке запускає процедури при додаванні товарів до існуючого процесу?
24.09.2021, 18:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Я підозрюю, що передає в процес ви товари за умовою, відповідно:
1) Налаштовуєте:
- створюєте додаткове поле для того, щоб в нього вказати ID складу
- встановлюйте дію, де якщо виконується умова - то Склад 2, не виконується - Склад 1, або навпаки

- Копіюєте з додаткового поля код складу до складу продукту, потім Резервуєте товари на складах
2) У дії передачі продуктів ставте налаштування + ваші умови
Це спрацює, якщо склади у Вас будуть жорстко для Процесу 1 = Склад 1, для Процесу 2 = Склад 2.
Якщо склади змінюватимуться, можна використовувати довідник. А якщо й у другому процесі змінюються, тоді треба ще трохи подумати
24.09.2021, 22:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрію, по-моєму прямо описали так як налаштовано і в мене
ось визначення складу по кожному товару в додатковому полі продукту процесу (за фактом склад один для всіх - тому для всіх ід 6)
ось призначення складу та й надалі резервування тільки на обраному складі

Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
2) У дії передачі продуктів ставте налаштування + ваші умови

а ось тут проблема. У дії передачі товарів так і налаштовано , але дія копіювати поля продукту процесу (тобто реальне призначення складу) - за доданими товарами не відпрацьовує((( Виходить додаткове поле продукту процесу призначає склад id 6, але при цьому поки не збережу за доданими товарами склад не змінюється (
24.09.2021, 23:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Шатохіна Ірина написав:
Андрію, по-моєму прямо описали так як налаштовано і в мене
ось визначення складу по кожному товару в додатковому полі продукту процесу (за фактом склад один для всіх - тому для всіх ід 6)
ось призначення складу та й надалі резервування тільки на обраному складі

Ні, зовсім негаразд. Резервуєте товар у тому процесі, з якого передаєте товар і переносите резерви, я це показав на скріншотах.
26.09.2021, 20:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:

Шатохіна Ірина написав:
Андрію, по-моєму прямо описали так як налаштовано і в мене
ось визначення складу по кожному товару в додатковому полі продукту процесу (за фактом склад один для всіх - тому для всіх ід 6)
ось призначення складу та й надалі резервування тільки на обраному складі

Ні, зовсім негаразд. Резервуєте товар у тому процесі, з якого передаєте товар і переносите резерви, я це показав на скріншотах.

Міняти склад товарів у першому процесі не можна, а вищезазначеними діями я затру їм склад
27.09.2021, 10:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Шатохіна Ірина написав:
Міняти склад товарів у першому процесі не можна, а вищезазначеними діями я затру їм склад

Ви ставитимете склад, який підходить під умови, а якщо не підходить, то записувати інший
27.09.2021, 10:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрію, дякую за ідею, Ваші налаштування повністю використовувати не можу, тому що з процесу 1 в процес 2 потрібно передавати не тільки зарезервовані позиції, а всі обрані (їх може бути більше ніж наявність на складі). Але у Вашому варіанті процес 2 йде коректний склад товару, а резервувати можу вже в процесі 2 з періодичністю. Дякую, закриваю завдання
01.10.2021, 10:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Шатохіна Ірина написав:

Я Вам просто приклад написав, а переносити резерви це додатково, навіть якщо не всі зарезервовані, то просто перенесе резерви, а передавати лише зарезервовані – це в моєму випадку так налаштовано, а у Вас за умовами, тому тут можна використовувати. Добре, що вийшло)
01.10.2021, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар