1b.app
Скопійоване посилання -

Не сортує процеси за датою виконання

Відповіді:

Добрий день. Для того, щоб сортувало по якійсь колонці, потрібно на неї натиснути після фільтрації.
13.08.2021, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ви мене не зрозуміли, сам ФІЛЬТР за датою виконання процесу не працює
13.08.2021, 13:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Панове, зробіть вже щось із фільтром процесів за датою виконання, він працює некоректно: спрацьовує тільки якщо 1 поле заповнене, а коли обидва "ВІД" і "ДО" то не фільтрує. Те, що ви прибрали із заголовка мого питання слово "баг" не допомогло.
http://box.labirint96.ru/admin/customorder/reklamatsii/?filterdateplanfrom=2021-... &filtershowprocess=&ok=1&searchLine=
19.08.2021, 12:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я не розумію, ось я відфільтрував дату виконання за поточний місяць, отримав 3 процеси в яких дата лежить у зазначеному проміжку. За вашим посиланням також фільтруються правильні процеси . Що не так?
07.09.2021, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
я не розумію, ось я відфільтрував дату виконання за поточний місяць, отримав 3 процеси в яких дата лежить у зазначеному проміжку. За вашим посиланням також фільтруються правильні процеси . Що не так?

поки з цим питанням розбиралися, я поставив другий на цю ж тему, мені відповіли, що одне налаштування фільтра змінилося, я його змінив назад, це було 2 тижні тому, відповідно на момент вашого тестування все працює коректно
09.09.2021, 06:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зрозуміло, на цю тему тоді питань немає?
09.09.2021, 10:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар