1b.app
Скопійоване посилання -

Порівняння суми полів дочірніх процесів із полем батьківського процесу

Хотів дізнатися, чи можна заборонити редагувати дочірній процес, якщо сума певного поля у всіх дочірніх процесів перевищує значення відповідного поля батьківського процесу? Наприклад у мене є замовлення в якому 10 продуктів одного виду, я розбиваю його на 2 підпроцеси, по 5 продуктів цього виду в кожному. Потрібно зробити так щоб я не міг наприклад при редагуванні в одному підпроцесі створити 7 товарів, а в іншому залишити 5, що в сумі дасть 12 і перевищить значення в батьківському процесі 10.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Теж цікавить це питання.
По суті він зводиться до наступного: чи можна поставити заборону зміни полів бізнес-процесу за фактом перевірки чогось там (що саме перевіряти - тут може бути великий список)
08.05.2023, 09:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень.
За фактом можна доопрацювати дію, яка буде порівнювати умову поля поточного процесу із сумою числових полів дочірнього процесу.
Вас цікавлять лише базові числові поля процесу та числові додаткові поля процесу? У такому варіанті доопрацювання дії займе 3 години
Якщо реалізовувати ще порівняння сум поля за продуктами процесу (тобто суму поля/додаткового поля продуктів процесу поточного процесу порівняти із сумою поля/додаткового поля дочірніх процесів/продуктів процесів) - такий варіант займе 4год.
Якщо робити вибір щодо якого процесу робити прорахунок (тобто поточним вважати батьківський, а від нього всі дочірні при запуску з дочірнього) - це +1год до оцінки будь-якого з прийнятних вам варіантів.
Оцінка маємо на увазі реалізацію в одному дії можливості вказівки кількох умов порівняння різних полів.
25.05.2023, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар