1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
8 відповідей
28.06.2022, 17:42
Покращення - Видалення ТНН Нової пошти із замовлення клієнта
Добрий день. Прошу розглянути можливість доопрацювання "Видалення ТТН Нової пошти із замовлення клієнта та кабінету НП одним кліком". Зар...
1 відповідь
28.06.2022, 15:34
Помилки після оновлення на MVP
1. Немає прив'язки до замовлення постачальнику до замовлення клієнта. Ось тестове замовлення https://crm.marketmebeli.com/admin/customorder/tes...
8 відповідей
28.06.2022, 14:17
Додавати продукт до категорії переміщенням
Додавати продукт до категорії переміщенням Чи можна зробити що б у перегляді продуктів "Категоріями" можна було додавати продукт до катег...
1 відповідь
Поле "Склад оприбуткування"
Наскільки мені відомо, у таблиці продуктів в стандартному інтерфейсі можна виводити "Склад оприбуткування". У нас його немає у стандарті....
3 відповіді
Не працює блок завантаження файлу у процесі
Добрий день. Не працює блок завантаження товарів із файлу у процесі "Прихід товару". Тобто. я вибираю файл, а він не підтягується до бокс...
1 відповідь
28.06.2022, 13:11
Одиниці виміру з плаваючою точкою
Є бізнес процес із продуктами списком, є колонка із одиницею виміру та кількістю. Як вказати, наприклад 3.5? У мене є можливість ставити тільки ціл...
2 відповіді
CEO, owwa.com.ua
28.06.2022, 13:02
ОС, Нові категорії товарів шкірного ранку переміщується до першого рівня в дереві
Доброго дня, Створили дві нові категорії товарів, додали до них верхню категорію (у дереві), але шкірного ранку ці категорії знову відображаються н...
2 відповіді
28.06.2022, 11:09
OneBox ID: співробітник не може зайти в Бокс
Прошу допомогти. Мій співробітник Віталіна Воловик не може увійти під своїми даними. Вводила номер телефону, але нічого не відбувається.
3 відповіді
НЕ переходять на статус замовлення (просто зависає)
https://admin.uatech.pro/admin/customorder/order/1379554/edit/ Є замовлення він не може піти далі за певний етап, при спробі зрушити далі просто ви...
4 відповіді
28.06.2022, 11:03
Загрузка курсів валют за попередній рік
Доброго дня, так вийшло що нам потрібно підгрузити платежі з привата за весь минулий рік, у нас в компнаії бокс був налаштований так що він платежі...