1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
1 відповідь
OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
04.10.2022, 13:43
Немає поля "мінімальний резерв продукту" для імпорту або експорту
Є таке поле воно стандартне, використовується у звіті за планом виробництва. Але цього поля немає в експорті над імпорті продукту. Як мені можна о...
3 відповіді
OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
04.10.2022, 13:39
Оцінити доопрацювання отчека ( кнопка створення процесу)
Є звіт https://box.yerocolors.com/app/report/desiner/4/view/ Потрібна кнопка "Створити процес" Там має бути 2 налаштування 1. У якому БП...
3 відповіді
Іменна ліцензія
04.10.2022, 12:22
Працівник не може залогінитись в боксі
Доброго дня! Зіткнулися з проблемою логіну користувача. Створили пароль, де є великі, малі літери, цифри і знак пунктуації - вискакує "помилк...
3 відповіді
04.10.2022, 12:16
/api/v2/order/set/
/api/v2/order/set/ Мой запрос: {"name":"TEST4979","workflowid":2,"statusid":2,"productinfo":{&qu...
3 відповіді
04.10.2022, 10:33
Не оновлюються статус ттн з 29 вересня
добрий день Не оновлюються статус ттн https://sambag.crm-onebox.com/app/ukrposhta/?page=20 У налаштуваннях укрпошти нічого не мінялося
2 відповіді
Відновлення доступу до OneBox
Підкажіть, як відновити доступ до onebox з ПК? Забули пароль. При цьому з телефону зайти можу, тому що збережено. Але бачити його не можу
1 відповідь
04.10.2022, 09:12
Не входить у бокс помилка
Добрий день. З незрозумілих причин не пускає у бокс. Помилка "Досягнуто максимальну кількість сесій у вашій ліцензії OneBox: 0" У нас 3 л...
6 відповідей
04.10.2022, 08:45
Не входить у бокс помилка
Добрий день. З незрозумілих причин не пускає у бокс. Помилка "Досягнуто максимальну кількість сесій у вашій ліцензії OneBox: 0"
9 відповідей
03.10.2022, 19:30
Переказ грошей між користувачами та донати на форумі (p2p-переклади)
Шановні користувачі та партнери! На форумі з'явилася можливість платити прямо всередині теми всередині конкретного коментаря. Це так звані дона...
6 відповідей
Некоректно працює дія 1 раз на годину PromUA / Експорт продуктів у форматі XLS (Мультія...сть)
На прикладі продукту 8577 можна дійти невтішного висновку по даному дії: 1. Значення додаткового поля за яким визначає товар у вивантаження НЕ РІВН...