1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
Оформлення замовлення в кошику для клієнта
Добридень! Чи можна оцінити доопрацювання для розділу "кошик" в особистому кабінеті зараз у ній можна оформляти замовлення тільки на фіз. можете оц...
1 відповідь
13.06.2023, 11:26
Видаляються зображення товару при
Вітаю Коли вмикаю дію "Очистити дані про віддалені продукти", видаляються фото у невіддалених продуктах. Навіть якщо я фото продукту додав через по...
17 відповідей
13.06.2023, 09:56
Установка додаток мультичат
Потрібно активувати/установити мультичат Програма встановлена, але немає ні налаштувань, нічого, порожня сторінка, в боксі вона не з'явилася, хоча ...
1 відповідь
12.06.2023, 23:34
Дизайн бізнес-процеса лід/задача
Я сторила бізнес-процес у ліді та задачі, як правильно налаштувати дизайн, щоб в бізнес процесі була вказана вся інформація по клієнту, що є в дода...
9 відповідей
12.06.2023, 23:29
Створення отчетів
Я створила бізнес-процес "воронка агенції" у задачі та ліді, мені необхідно зробити отчет у вигляді таблиці, де буде видно яка к-сть контактів на я...
5 відповідей
12.06.2023, 16:49
зникли програми
Я хочу завантажити в срм програму лід(випадково видалила) та закази, але я не можу їх знати на сайті onebox, як я можу їх завантажити?
1 відповідь
Перестав працювати крон
Доброго дня! Перестали працювати крони. працює тільки хвилинний корон
5 відповідей
12.06.2023, 13:21
В чому може бути причина того, що замовлення з прому в грн., в оне бокс вивантажуэться в долларах?
В чому може бути причина того, що замовлення з прому в грн., в оне бокс вивантажуэться в долларах? Що потрібно виправити? Може це якось пов'язано з...
2 відповіді
Налаштували на MVP, після переносу не працює декілька дій
Після переходу на версію onebox mvp маємо декільки збитих налаштувань інтеграторів, які були нам налаштовані на минулій версій, але на працюють на ...
2 відповіді
12.06.2023, 10:20
моя компанія активна, але не відображається у ванбоксі у списку
У списку компаній немає моєї компанії, за посиланням до неї можу зайти: https://lux-perila.1b.app/app/workflowtype-lead/ А у списку не бачу. А за...