1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
5 відповідей
Зникла можливість сортування
З вчора зникла можливість сортування продуктів по колонках наявність на складі раніше я міг відсортувати наявність продуктів за солодощами, зараз ...
4 відповіді
16.03.2023, 09:23
Як оприбуткувати продукт якщо він завжди унікальний ???
Як працювати у OneBox якщо у мене є продукт який завжди унікальний ? (приклад "вікно", завжди унікальне для кожного клієнта). Як вести склад за та...
2 відповіді
15.03.2023, 15:17
500 помилка при спробі додати контакт у систему
При будь-якій спробі додати новий контакт, видає 500 помилку ТУТ: icoloronebox .org .ua скріни 1317 1318
1 відповідь
Помилка? Два однакові пункти меню автоматизації "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)"
Вітаю. В автоматизації "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)" два однакові пункти: "Здійснювати пошук за зовнішнім ID і оновлювати всі знайд...
2 відповіді
15.03.2023, 13:30
Не перейшло замовлення з OpenCart
Не перейшло одне замовлення 58784 від 12 березня з Опенкарт до боксу. За весь час такої проблеми не було, але це дуже критично. В чому може б...
2 відповіді
менеджер
15.03.2023, 13:14
Як можна заповнити поле процессу "Доставка процесу (order.order_deliveryprice)"
Є таке поле, в універсальному блоці : Доставка процесу (order.order_deliveryprice) В яке система записує суму доставки Як можна змінити це поле (ді...
2 відповіді
менеджер
15.03.2023, 12:50
Як можна обійти помилку при зміні статуса на Каста "Неможлива передача вартості доставки, коли вибрано Свій тариф, або тариф Kasta"
Дія "Изменить статус заказа на Kasta.ua" https://1b.app/ua/forum/integrations-with-price-platforms-and-marketplaces/16689...
2 відповіді
IT Contrast
Іменна ліцензія
15.03.2023, 12:26
Додаток видалено? i2crm
Виникла помилка під час встановлення програми. Програми i2crm немає у списку доступних до установки
3 відповіді
15.03.2023, 09:07
Чи планується інтеграція з ant-logistics на os?
Чи планується інтеграція з ant-logistics на os? аналогічно як було на МВП
2 відповіді
14.03.2023, 19:23
БАГ: Не можна відфільтрувати "Відображати всі процеси"
Хлопці, не можу відфільтрувати "Відображати всі процеси". При такому виборі не відображатиметься кнопка "Фільтрувати". Ось посилання на відео - htt...