1b.app
Скопійоване посилання -

Питання та відповіді за додатком «»

Категорії
Категорія
1 відповідь
Загальний чат
Добрий день! Може хтось підкаже, я в openbox є адміном, але мені не видно повідомлення інших користувачів. Писати сама можу, мої повідомлення їм ви...
2 відповіді
Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
22.05.2023, 08:00
Пошук процесу щодо одержувача в ТТН
Добридень! У БП під час створення ТТН Нової Пошти береться ПІБ та номер телефону з картки користувача, обраного у додатковому полі процесу. У пан...
2 відповіді
21.05.2023, 20:04
Прошу записати відео огляд на Communication center
Ви можете зробити оглядове відео на додаток "Communication center"? Дуже цікаво як воно працює/налаштовується у розрізі: - користувачів та ролей; -...
8 відповідей
21.05.2023, 19:07
Потрібна доопрацювання: відображати всі організації в одного Постачальника у БП у блоці Платежі
Хлопці, потрібна доопрацювання та ваша допомога у питанні Платежів та Постачальників. Дуже часто стикаюся з однією і тією ж ситуацією, коли один і ...
2 відповіді
Налаштування відображення таблиці списку товарів
Потрібно додати в таблицю список товарів інформацію про наявність паспорту товару
3 відповіді
21.05.2023, 07:26
Продажа послуги у процесі
Створюєть товар за допомогою Імпорте через excel. У файлу у товара "Джерело (тип продукту)" рахується як "послуга" У такому випадку неможливо прод...
2 відповіді
18.05.2023, 13:18
Як зробити копію замовлення
Доброго дня. Підкажіть будь ласка я скопіювати замовлення зі всіма даними, бо знайти не можу. Дякую
6 відповідей
18.05.2023, 11:32
Оцінка доробки функціоналу форми для малювання
Привіт розробникам. Прошу оцінити доробку функціоналу. Необхідний функціонал: В бізнес-процес потрібно добавити кнопку. Яка буде відкривати форму д...
4 відповіді
17.05.2023, 17:31
За допомогою якої програми можна зробити прайс для оптових клієнтів для продажу свого товару?
За допомогою якої програми можна зробити прайс для оптових клієнтів для продажу свого товару?
3 відповіді
17.05.2023, 17:22
Підкажіть будь-яку дію поле "ПІБ клієнта (order.order_clientname)" можна скопіювати в Додаткове поле?
Підкажіть будь-яку дію поле "ПІБ клієнта (order.order_clientname)" можна скопіювати в Додаткове поле? Або другий варіант як із батьківського процес...