1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює інтеграція

ts.crm-onebox.com
Не можу змусити працювати метод api/storage-translocation/product/updatebalance/
post-запитом. Якщо всі параметри передавати в URL-рядку, то сервер нічого не повертає, а якщо все, крім авторизації, в тіло запхати, то пише, що дані некоректні. При цьому get відпрацьовує нормально
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Скиньте будь ласка сервіс/утиліту/скрипт за допомогою якої ви виконуєте запит і сам запит з усіма даними на пошту d.bodyako@crm-onebox.com , я підкажу що ви робите неправильно.
16.03.2021, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

поправка: у логах побачив ваш логін та пароль для api, можете скидати сам запит просто у тему з XXX замість пароля (я заміню на потрібний для перевірки)
16.03.2021, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Отак вони заповнюються. Запит при цьому не отримує відповіді
16.03.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

видаліть із url параметри. Ви шлете і в get і в post те саме, а у вашому випадку повинен бути заповнений тільки post
16.03.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На скрині видно, що повертає, якщо передавати у тілі.
Як конкретно передати параметри? Чи можете на прикладі показати? у тому ж Fiddler чи іншій утиліті?
PS Це автор теми, просто нарешті вдалося верифікувати обліковий запис
17.03.2021, 10:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Treebeard
the oldest of the Ents написав:
видаліть із url параметри. Ви шлете і в get і в post те саме, а у вашому випадку повинен бути заповнений тільки post

У вас POST-запит відпрацьовує на цьому методі?
Ви пробували?
17.03.2021, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У мене дає відповідь OK у Postman при таких налаштуваннях. Спробуйте переключити тип даних з x-www-form-urlencoded у form-data
17.03.2021, 10:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар