1b.app
Скопійоване посилання -

Навіщо в API product (продуктів) обов'язкове поле "name" у методі /api/product/update/

Тут https://baza.cn.ua/admin/standards-main/8/
Обов'язковий параметр "name" https://prnt.sc/v446mn
Але в чому логіка в апі по виправленню постійно передавати цей параметр, це ж тупо, я розумію ще при додаванні так, але ось при виправленні не зрозумію навіщо, це тільки ускладнює роботу з апі, так як для передачі параметрів потрібно отримати правильну назву , тобто мені потрібно тупо проставити "syncavailsup" і для цього потрібно передавати "name" взагалі не знаходжу ніякої логіки, якщо ми передаємо ID
1. Поясніть навіщо обов'язкове поле "name" у методі /api/product/update/?
2. Можете прибрати що б воно було не обов'язковим або хоча б додати якийсь параметр який прибере це?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

відключи в боксі налаштування "Не перевіряти наявність найменування у продуктів" і можеш не передавати
22.10.2020, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
відключи в боксі налаштування "Не перевіряти наявність найменування у продуктів" і можеш не передавати

А які можуть бути наслідки відключення цієї настройки я нічого не зламаю?
22.10.2020, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Система дасть тобі можливість створювати продукти без імені, в результаті можеш одержати купу продуктів без імені, якщо будеш їх створювати, логічно?
22.10.2020, 11:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Система дасть тобі можливість створювати продукти без імені, в результаті можеш одержати купу продуктів без імені, якщо будеш їх створювати, логічно?

Ну таке :)
Начебто якось логічно, але чи не поламає це інтеграції з промомо і розеткою незрозуміло
22.10.2020, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну ось і перевіриш заразом)
22.10.2020, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар