1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
2 відповіді
Дообота замінити data-vocabulary на schema.org
Оскільки data-vocabulary не підтримується гугл. Прошу оцінити доопрацювання та замінити у хлібних кішках на правильну розмітку. Я так розумію потрі...
5 відповідей
06.05.2022, 20:26
SSH доступ на сервер боксу
Доброго дня, Будь ласка, підкажіть SSH доступ на сервер мого боксу Дякую
1 відповідь
06.05.2022, 18:09
часовий пояс
Доброго дня! Прошу поміняти часовий пояс на +6 GMT - futuristica.1b.app Дякую.
10 відповідей
06.05.2022, 17:22
Інтеграція з Бінотел не працює
інтеграція не працює. API, secret key та номери для співробітників прописані. Зі сторони Бінотелу доступи відкриті для https://implant.1b.app/ impl...
5 відповідей
06.05.2022, 13:07
Зміна мови під час імпорту товарів DC Link
Добрий день. За замовчуванням імпортується товар та категорії на Українській мові, чи можна змінити мову на російську?
3 відповіді
Оцінити доопрацювання універсального іпорту
Ось є таке налаштування потрібна така сама але щоб записувало значення в артикул Скільки це годинників? І чи правильно я розумію, що потім при імп...
41 відповідь
Потрібно добавить відображення фільтрів на сайті
Потрібно добавить відображення фільтрів на сайті Як на фото Скільки буде коштувати?
2 відповіді
CEO, owwa.com.ua
06.05.2022, 09:49
OS Додати можливість Імпорту та Експорту XML з полями на українській мові
Доброго дня, на жаль, ми стартували в боксі з системи де за замовчуванням російська мова, а зараз дуже актуальний питання використання на сайтах ук...
1 відповідь
2015896009 - Додано налаштування в дію "Експортувати товари в Хорошоп"
У дію разів на годину "Експортувати товари в Хорошоп" додано параметр "Назва модифікації товару".
2 відповіді
Іменна ліцензія
05.05.2022, 16:26
Потрібна консультація про телеграм-бот
Коли нам клієнт вперше напише в телеграм і поділиться телефоном, ми можемо його токен прив'язати до картки клієнта. Треба, щоб після цього спілкува...