1b.app
Скопійоване посилання -

заміна е-майлу у картці замовлення

Добрий день,
Отримали замовлення 2 роки тому з номером телефону А, емайл замовлення – Б.
01,07,2022 отримали нове замовлення, в якому було вказано номер телефону А, але емайл інший - В.
на замовлення від 01.07.2022. ОнеБокс автоматично додав емайл адресу із замовлення, яке було 2 роки тому - Б.
Після того як ми вислали замовлення клієнту, на емайл Б (потрібно було В) адресу було вислано код і людина вибрала не своє замовлення просто тому, що йому прийшов емайл, який підмінив ОнеБокс.
Чому ОнеБокс автоматично замінив емайл адресу, як уникнути, щоб у майбутньому таке не повторювалося?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. За замовчуванням більшість дій вважає, що якщо людину знайшли за номером телефону, то це та сама людина, що й створювала замовлення Х років тому, тому що номер телефону рідко може змінювати власника. Відповідно при створенні замовлення користувача знайшло за номером телефону і додало до його відомих контактних даних нові а саме email. Email бокс зазвичай не замінює, а додає до поточного email створеного контакту. Якщо ви хочете вимкнути пошук контактів по email та телефону, то в налаштуваннях системи є галочки "Унікальність email" та "Унікальність номерів телефонів" (не дослівно). Але тоді кожного разу з однаковим номером телефону замість створення створюватиме новий контакт, що призведе до того, що при створенні 5 різних замовлень всі вони будуть створені на 5 різних користувачів, що я думаю не дуже зручно.
11.07.2022, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спасибі, дайте будь ласка скрін, де шукати налаштування системи, де проставити голочки.
11.07.2022, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте посилання на свій бокс і скажіть, яку дію використовуєте, при якому виникає проблема. Від версії боксу залежить де шукати налаштування, чи від дії спрацюють вони взагалі
11.07.2022, 19:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Скляров Олександр писав/ла:
і скажіть, яку дію використовуєте, при якому виникає проблема
14.07.2022, 11:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Питання взагалі не зрозуміле.
Що означає, яку дію ми використовуємо?
При імпорті замовлення з сайту бокс підтягує старий мел покупця, а не той, який покупець вказав при оформленні замовлення.
Ви сказали знайти галочку, щоб не було пошуку по телефону та імейлу.
Запитання, де ця галочка? Можете показати скрін?
14.07.2022, 11:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відповідно якщо бокс підставив старий мел, то й розсилку він робить на старий мел.
14.07.2022, 11:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я хотів уточнити, якою дією ви створюєте замовлення. Після отримання посилання зрозумів, що це "Імпорт процесів з opencart".
Отже, ця дія здійснює пошук клієнта в такому порядку:
1. по email
2. за номером телефону
Якщо стоїть налаштування "Оновлювати номер телефону, ім'я, прізвище та email клієнта", то email і телефон додається до списку знайденого контакту. Тобто. при поточних налаштуваннях дій щогодини email не повинен додаватися до списку пошт користувача. Email на який безпосередньо оформляється замовлення повинен додаватися в полі "clientemail" знайдіть його в універсальному блоці замовлення та подивіться чи правильне там значення для вашого замовлення. Якщо значення там правильне то можна просто зробити налаштування в дії, що відправляє email, щоб воно відправляло email не на адресу клієнта з картки клієнта, а на email з процесу, якщо такий існує.
14.07.2022, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Якщо стоїть налаштування "Оновлювати номер телефону, ім'я, прізвище та email клієнта", то email і телефон додається до списку знайденого контакту. Тобто. при поточних налаштуваннях дій щогодини email не повинен додаватися до списку пошт користувача.

Я так і не збагнув. Тут чекбокс має бути активним чи ні? Був неактивний, я ввімкнув.
Email на який безпосередньо оформляється замовлення повинен додаватися в полі "clientemail" знайдіть його в універсальному блоці замовлення і подивіться чи правильне значення для вашого замовлення.

- ось тут? Тут неправильна пошта. Я ж говорю, що бокс підтягнув неправильну пошту. Не ту, яку клієнт залишав при оформленні замовлення, а бокс знайшов стару пошту клієнта і її приліпив скрізь - у картці замовлення, в розсилці.
14.07.2022, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Скляров Олександр писав/ла:
Тут чекбокс має бути активним чи ні? Був неактивний, я ввімкнув.

не активний має бути.

Скляров Олександр писав/ла:
- ось тут? Тут неправильна пошта. Я ж говорю, що бокс підтягнув неправильну пошту. Не ту, яку клієнт залишав при оформленні замовлення, а бокс знайшов стару пошту клієнта і її приліпив скрізь - у картці замовлення, в розсилці.

ні, дайте посилання на замовлення я виведу це поле в інтерфейс
14.07.2022, 13:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все вірно, Чекбокс був не активний. Я його 10 хвилин тому увімкнув. Наразі відключив, тобто галочка не варто.
Я вивів clientemail у картку замовлення. Там пусто
14.07.2022, 13:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це допполе у вас)))
Email client (order.order_clientemail)
ось тут зараз неправильний email, так?
https://agr-lv.crm-onebox.com/admin/customorder/order/34961/history/?systemchang... =&developerview=1 з історії видно, що ви його змінювали, навіщо?
14.07.2022, 14:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Email client (order.order_clientemail) - я ж вам показував це поле на скрині о 13:27 - ви відповіли, що це не те і сказали "ні, дайте посилання на замовлення, я виведу це поле в інтерфейс". Я в універсальному блоці вивів clientemail – зробив точно як ви написали. Але знову не те.
"Email client" був спочатку, "clientemail" вивів в універсальному блоці . Що ще треба вивести?

Email client (order.order_clientemail)
ось тут зараз неправильний email, так?
... з історії видно, що ви його змінювали, навіщо?

Ми замінили email, тому що ми по новій відправили посилку та щоб не було повторної історії з відправкою пошти, ми вручну замінили email на що актуальний.
14.07.2022, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


ось тут зараз неправильний email, так?
https://agr-lv.crm-onebox.com/admin/customorder/order/34961/history/?systemchang... з історії видно що ви його змінювали, навіщо?

Старе значення неправильне, нове правильне значення (ми прописали вручну в картці замовлення тут скрін https://prnt.sc/5xfvj11yBsNj)
14.07.2022, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тобто. правильне rercenie... так?
14.07.2022, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


тобто. правильне rercenie... так?

Так
14.07.2022, 14:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо зробити ось так то для відносно нових замовлень email замовлення буде перезаписуватись на той, що записаний у замовленні в опенкарті.
При створенні замовлення за замовчуванням в email процесу вноситься email контакту з боксу і тільки якщо його немає email з опенкарта. Це також можна переробити, щоб відразу ставило email замовлення з опенкарта в це поле це займе 1ч
14.07.2022, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


це займе 1ч

Ви маєте на увазі, що доробка інтегратора для цього завдання становить одну годину?
14.07.2022, 16:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні, я запропонував 2 шляхи вирішення проблеми:
1. Вибрати https://1b.app/ua/ajax/download/16113/ ось так у дії. Тоді кожні кілька хвилин email замовлення оновлюватиметься з опенкарта
2. Зробити, щоб бокс відразу проставляв email з опенкарта при створенні замовлення. Це займе 1год доопрацювання програміста.
14.07.2022, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я вас зрозумів! Дякую! Я скористався першим варіантом.
15.07.2022, 17:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар