1b.app
Скопійоване посилання -

плануєте зробити платформу україномовною?

Чи є в планах перекласти вашу платформу на українську, тобто зробити українську основною. Або принаймні зробити доступною цю опцію за невеликий кошт. дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Якщо ви про сайт, то є кнопки перемикання . Якщо про безпосередньо ваш бокс, то можна підключити модуль мультимовності та вибрати там лише українську мову у списку мов.
11.07.2022, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні я не про бокс запитую ,а за сам сайт двомовним як зробити? у мене наприклад є тільки москальська мова я хочу щоб сайт був двомовним і основним був український язик. на стартовій сторінці немає вибору варіанта мов
25.07.2022, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ви на mvp то у списку інтеграцій є мультимовність. Виберіть там дві потрібні мови і все має працювати.
25.07.2022, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


гілки продукту. На даний момент є гілки:
green-revolution
grenn-mvp
onebox-os
Якщо ви не знаєте яка у вас, дайте посилання на ваш бокс, я спробую налаштувати вам мультимовність.
25.07.2022, 14:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

посилку тут вам кидати чи дасть мейл
25.07.2022, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тут, начебто нічого кримінального у посиланні на ваш бокс немає))
25.07.2022, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Доброго дня.як удалить листування з моєю посилкою на бокс?
28.07.2022, 17:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Усі коментарі публічні, видаляти їх не можна. Наскільки я бачу, ви змогли знайти мультимовність у списку інтеграцій?
28.07.2022, 18:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну, тоді видалити тему? Це я знайшов мову бруса. Я про мультимови на сайті запитую вас. Ви ж знаєте, що це таке? Шось довго ми від вами вирішуємо
28.07.2022, 21:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Васильєв Костянтин Анатолійович написав:
Я про мультимови на сайті запитую вас

Так, у вашій версії системи там можна виводити кнопку перемикання мов. Для цього тут у полі "Список мов для перемикання" додайте потрібні мови.
29.07.2022, 10:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зрозуміло.дякую. скажіть будьласка а що може бути таке що при натисканні на сайті будь-яку категорію мене переводити в адмін панель. я нічого не налаштовував. тільки додавши мову по ващій ссилці.
08.08.2022, 12:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

доброго дня. спробував як ви казали активувати мультимову але ніякої кнопки для вибору мови немає на сайті. ще раз щодо проблеми з категоріями .чомусь при виборі категорії перекидає на адмін
09.08.2022, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

доброго дня.можете підказати що сталося з нашим сайтом?
11.08.2022, 10:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:

Васильєв Костянтин Анатолійович написав:
Я про мультимови на сайті запитую вас

Так, у вашій версії системи там можна виводити кнопку перемикання мов. Для цього тут у полі "Список мов для перемикання" додайте потрібні мови.

ніяких змін щодо двомовності сайту не бачу. а по іншому зараз у нас при виборі категорії або підкатегорії чомусь перекидає на адмінку. ми нічого не робили окрім двомовності по ссилці ващій
11.08.2022, 10:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добрий день
1. По мультимовному шану. Швидше за все, ваш шаблон не підтримує перемикання мови, але я не можу подивитися який у вас шаблон без доступу до коду. Його у мене немає, тому що наш ssh до вашого сервера не працює. Чи можете надіслати d.bodyako@crm-onebox.com на цю пошту новий?
2. Категорія не відкривається тому, що в системі відбувається помилка, вона не бачить мультимовних полів для фільтрів і фаталіт. Мені потрібні доступу на сервер, щоб виправити це.
11.08.2022, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дайте вашу ел.адресу будь ласка
11.08.2022, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Чи можете надіслати d.bodyako@crm-onebox.com на цю пошту новий?
11.08.2022, 13:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

скинувши на пошту доступ до хостингу. подивитися будь ласка. ще у нас є проблема .більщість категорій тепер без товару він чомусь прихований не можу зрозуміти причини
16.08.2022, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

на жаль ви надіслали якийсь логін та пароль. Якщо це ssh доступу, то їх прийнято давати так:
ssh user@serverid
пароль
якщо це доступу до хостингу, то я без уявлення який у вас хостинг і потрібно додати посилання на особистий кабінет.
16.08.2022, 16:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


я не it спеціаліст. я вам давши доступ до хостигу
16.08.2022, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Васильєв Костянтин Анатолійович написав:
я не it спеціаліст. я вам давши доступ до хостигу

дайте посилання будь ласка на вхід до лк хостингу, я ж не знаю який у вас хостинг)))
16.08.2022, 16:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


доброго дня.скажіть будьласка коли ви зможете глянути та виправити ситуацію.сайт просто як непотріб лежить
18.08.2022, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мене не пускає у хвостинг із цими доступами. Давайте вчинимо так:
1. Забираєте у себе мови в мультимовності (сайт починає працювати як раніше)
2. Пишіть https://1b.app/ua/partner/onebox-corp/ інтеграторам, вони беруться вирішувати ваше питання
3. Якщо вони не вийде, вони покличуть на допомогу розробників.
19.08.2022, 12:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


доброго дня. але як розібратися з проблемою двомовності. друге як вирішити проблему з товарами які пропали?
Дякую
23.08.2022, 09:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://1b.app/ua/partner/onebox-corp/ напишіть інтеграторам, вони вирішать ваші питання. У вашому шаблоні не підтримується мультимовність наскільки я побачив, тому помилка при переході в категорію і немає перемикань мов на сайті. Можливо, вам допоможе перехід на mvp, але це не дає гарантії появи перемикачів на сайті. Втім потрібно спочатку переключити вас на mvp а потім розібратися з перемикачем мов, це займе близько 3год часу програміста. Якщо вас це влаштує, я можу виставити рахунок і здати вам потім перемикання мов "код ключ". Щодо товарів, не зовсім розумію який товар, звідки пропав
23.08.2022, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ціла категорія товарів просто прихована.
https://carstereo.com.ua/multimedia/
https://carstereo.com.ua/kamery-zadnego-vida/
https://carstereo.com.ua/aksessuary-multimedia/
тут така ціла категорія зникла
https://carstereo.com.ua/avto-video/
https://carstereo.com.ua/zerkala-s-monitorom/
не знаю причин. доступ до сайту є у мене лише і в якийсь момент товар просто зник. окрім як додавати товар я більше нічого не робив
23.08.2022, 10:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Васильєв Костянтин Анатолійович написав:
Ціла категорія товарів просто прихована.
https://carstereo.com.ua/multimedia/

Що означає прихована, я не розумію? ось вона в шапці категорій є, у неї є підкатегорії і тд
23.08.2022, 10:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я ж вам кажу що товари зникли. натисніть на будь яку з підкатегорій.вона порожня
23.08.2022, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Є ідеальне рішення проблеми двомовності - відмовитися від російської.
Плюси: суттєве зниження витрат на обслуговування ПЗ, зменшення кількості помилок під час пошуку в базах.
29.08.2022, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Але бачу у процесі спілкування гарно перейшли на іншу тему. скажіть будьласка що д тих підкатегорій з яких пропав товар. як бути? чому він став прихованим?
30.08.2022, 12:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Васильєв Костянтин Анатолійович написав:
я ж вам кажу що товари зникли. натисніть на будь яку з підкатегорій.вона порожня

https://carstereo.com.ua/admin/shop/products/?searchLine=&categoryid=43 в адмінці товарів у цій категорії теж немає. Можливо, ви перебудували дерево категорій, на користь цього говорить ось цей скрін . Тобто. Раніше категорія Камери заднього виду була 3-го рівня, а стала 2-го і товари перестали показуватися в ній як в адмінці так і на сайті. Чому на версії revolution так відбувається, на жаль, підказати не можу, оскільки це версія приблизно п'ятирічної давності і її давно не підтримують.
Пофіксувати можна або повернувши категорію на колишній рівень (3й) або оновивши товари якимось імпортом/експортом, щоб перебудувалося дерево категорій усередині продуктів.
Я також можу зробити це скриптами, це займе близько години.
30.08.2022, 21:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитро якийсь)). капець
не розумію як це сталося але менше з тим.
0981048013 напищити мені вартість такої роботи
дякую
31.08.2022, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ще ви казали що можемо відмовитися від російської і перекласти сайт на рус
31.08.2022, 11:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

вартість 1ч роботи 30 $. Я виставлю вам рахунок

Васильєв Костянтин Анатолійович написав:
ще ви казали що можемо відмовитися від російської і перекласти сайт на рус

наскільки я бачу ви, і так це вже зробили. все що заповнюється не в адмінці, нібито кошик, назва блоків і тд вже перекладено. Назви категорій, статті, новини тощо досить просто поміняти назви та опис цього і сайт буде весь українською мовою. Тобто. потрібно просто перекласти "контент" іншою мовою
31.08.2022, 11:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так так .я то вже зрозумів. тоді чекаю від вас відповіді за вартістю .дякую
31.08.2022, 11:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
вартість 1ч роботи 30 $. Я виставлю вам рахунок

відповів. Категорії перебудувати займе 1ч, тобто. вам виставлять рахунок на 30 $ за курсом НБУ.
31.08.2022, 11:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


ви ще не отримали рахунок?
16.09.2022, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Васильев Константин Анатольевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Сайт незавантажувався. Доброго дня. це відповідь хостинг провайдера:Наскільки зрозумів є якісь проблеми у роботі скриптів на поточній версії PHP.
Змінив версію PHP сайту carstereo.com.ua на старішу PHP7.2, сайт відкрився, але я не впевнений що функціонал сайту буде працювати коректно.
10.11.2022, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

mvp начебто писали під 5.4, але на 7.2 має працювати, по 7.4 і вище вже спали без помилок
10.11.2022, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Васильев Константин Анатольевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
добре. і шо робити шоб все працювало? доречі по карсетерео всі категорії так і не запрацювали
14.11.2022, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Васильев Константин Анатольевич
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Доброго дня. скажіть будьласка чи можете ви розібратись з сайтом.
що робити з тим що фото не відтворює та не вантажить? назвіть вашу сумму за яку ви готові розібратись
mvp вроде писали под 5.4, но на 7.2 должно работать, по 7.4 и выше уже врятли без ошибок
05.01.2023, 16:29

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар