1b.app
Скопійоване посилання -

Форум користувачів OneBox

Скористайтеся форумом користувачів OneBox, щоб отримати відповідь на будь-яке ваше питання. Більше 200 співробітників і партнерів щодня відповідають на питання всередині спільноти OneBox

Категорії
Категорія
1 відповідь
2015944913 - Доопрацьовано функціонал інтеграції з telegram
У налаштуваннях додатка telegram, додано можливість встановити, щоб при відправці повідомлень у телеграм було показано який користувач писав це пов...
4 відповіді
20.10.2022, 23:21
Експортується биті xls та xls файли
При відкритті експортного файлу в Excel з'являється помилка при спробі відновлення файл відкривається, але не всі товари є
5 відповідей
Повторні відправки СМС
Добрий день. Використовуємо команду для відправки SMS - Надіслати повідомлення по SMS. htps://sobr.crm-onebox.com/admin/shop/workflow/14/procedure/...
8 відповідей
Интегратор
20.10.2022, 16:27
Розробникам, Об'єднання не коректна логіка
я об'єднав і бачу таке, мені знову потрібно йти в пошук, і шукати кого я об'єднав із контактними та замовленнями. Коли проходить об'єдн...
3 відповіді
Іменна ліцензія
20.10.2022, 15:31
Доставка у загальну суму процесу
як зробити в MVP, щоб враховувало доставку в загальну суму процесу
6 відповідей
20.10.2022, 13:44
Не працює автоклієнт
У приваті обновився функціонал автоклієнта, там тепер є додаток підкоючення по api, з якого можна взяти id та токен. Проблема у тому що старі дії, ...
19 відповідей
менеджер
20.10.2022, 13:10
Яка глобально схема реалізації спілкування з клієнтом через Viber / Telegram bot ?
Хтось реалізовував спілкування з клієнтом через Viber bot Якщо так то розкажіть яка основна схема і як це повинно працювати Мета отримувати підтвер...
2 відповіді
Не відправляє експорт на e-mail
Власне питання: я з додатку продукти, вибрані позиції відправляю в "Імпорт/експорт продуктів", вибираю шаблон, вказую адресу на яку потрі...
2 відповіді
20.10.2022, 12:03
Скільки часу зберігається заморожений Box?
Власне, питання вже в заголовку. Скільки часу зберігається заморожений Box? Не хочеться втратити його. Дякую!
5 відповідей
20.10.2022, 10:56
Чи повноцінна інтерграція
Поділиться будь ласка у кого зв'язка Хорошоп + One Box Чи повноцінна інтерграція?