1b.app
Скопійоване посилання -

Поліпшення інтерфейсу

Есть предложение по возможному улучшению системы?
Создайте топик на нашем форуме и там опишите все - мы с радостью рассмотрим! Создать топик на форуме
Або я не знайшов або зникла можливість масово проставити робочий час, потрібно в загальному списку на кожен день ставити час Від і ДО. можливість встановити графік для ролі базовий або копіювати графік або більш зручна форма на 1-3 місяці наприклад проставити графік роботи дуже полегшила б ці роботи.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

https://vmk.crm-onebox.com/app/worktime/timesheet/
Ви можете зайти в позмінну генерацію робочого графіка, відфільтрувавши потрібний інтервал дат у фільтрах (наприклад 1-3 місяці) і вказати робочий графік, який згенерувати потрібному користувачеві.
Наприклад, можна вибрати:
- Інтервал дат 01.08-31.10
- дата першої зміни 02.08
- Робочий графік 5/2
- час роботи 09:00-18:00
І вказаному користувачеві буде згенеровано графік відповідно до вказаних налаштувань на вказаний період дат.
23.08.2021, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
https://vmk.crm-onebox.com/app/worktime/timesheet/
Ви можете зайти в позмінну генерацію робочого графіка, відфільтрувавши потрібний інтервал дат у фільтрах (наприклад 1-3 місяці) і вказати робочий графік, який згенерувати потрібному користувачеві.
Наприклад, можна вибрати:
- Інтервал дат 01.08-31.10
- дата першої зміни 02.08
- Робочий графік 5/2
- час роботи 09:00-18:00
І вказаному користувачеві буде згенеровано графік відповідно до вказаних налаштувань на вказаний період дат.

Я вже стомився експериментувати з ним. мені потрібно вказати співробітникам всі дні робітники тільки в різні часи відрізняється.
мені не проставляє у вихідні, все заповнюю. нісенітниця якась. що не так . вказую 7/0 заповнюю час на будні та вихідні і воно мені не ставить на вихідні. є інструкція чи відео. не знайшов логіки налаштування. 30 хвилин прое..ся з варіантами заповнення
23.08.2021, 13:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
вказую 7/0 заповнюю час на будні та вихідні і воно мені не ставить на вихідні

покажіть приклад заповнені - скріншотом
23.08.2021, 13:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
23.08.2021, 13:59

Вніс зміни до алгоритмів. Перевірте зараз – дозволяє згенерувати графік 7/0 з різним робочим часом у будні/вихідні.
23.08.2021, 14:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар