1b.app
Скопійоване посилання -

Прорахувати доопрацювання для дії "Експортувати продукти у форматі YML"

Добридень!
Прошу прорахувати доопрацювання для дії "Експортувати продукти у форматі YML" на годинниковому кроні.
Проблема та Рішення:
1) Не можна вставити в тег <name></name> назву продукту з додаткового поля. Зараз, якщо використати блок сумісності – тоді цей тег дублюється. Приклад - Зображення №1. Потрібно, щоб була можливість брати з додаткового поля.
2) Не можна в тег <description></description> вставити опис продукту з додаткового поля. Зараз, якщо використати блок сумісності – тоді цей тег дублюється. Приклад - Зображення №1. Потрібно, щоб була можливість брати з додаткового поля.
3) У тег <categories></categories> вставляються ВД та Назва категорії з категорій боксу. Приклад - Зображення №2. Потрібно використовувати додаткові поля.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день
1. Можна налаштувати, з якого поля брати ім'я. 1год
2. як і у пункті 1, 1ч
3. Як дерево категорій ви хочете замінити на допполя? Або ви не будуватимете дерево, а просто вивантажите id+ім'я категорії з допполей продукту? У такому випадку ви впевнені, що у 2 ваших продуктів не виявиться 2 різних назв категорії для одного id?
28.04.2021, 11:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


R2-D2
droid написав:
3. Як дерево категорій ви хочете замінити на допполя? Або ви не будуватимете дерево, а просто вивантажите id+ім'я категорії з допполей продукту? У такому випадку ви впевнені, що у 2 ваших продуктів не виявиться 2 різних назв категорії для одного id?

Добридень!
У мене кілька різних магазинів (і платформ-crm), і всі вони мають різну структуру.
Я просто до картки товару додаю кілька "додаткових полів продуктів", які відповідають за "Ім'я групи" та "ІД групи" (Фото №1), а вже їх я беру з довідника (Фото №2).
28.04.2021, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Номер батьків категорії в сам продукт ви не прописуєте? Потрібно дивитися у довіднику при розвантаженні?
28.04.2021, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


R2-D2
droid написав:
Номер батьків категорії в сам продукт ви не прописуєте? Потрібно дивитися у довіднику при розвантаженні?

Переношу номер батька в продукт через автоматичну дію за збереження продукту "Заповнити додаткове поле на підставі додаткових полів та даних довідника" (Фото №3).
Не потрібно дивитися у довідник під час розвантаження.
28.04.2021, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

3. разом: беремо, id, parentid, name категорії для тегів category і тега categoryid продукту з допполей продукту. Займе 4г.
28.04.2021, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Налаштування у дії:
Брати опис із додаткового поля продукту
Брати назву із додаткового поля продукту
Додаткове поле продукту з якого брати назву категорії
Додаткове поле продукту з якого брати id категорії
Додаткове поле продукту з якого брати id батьківської категорії для категорії продукту
30.06.2021, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар