1b.app
Скопійоване посилання -

не вдається увійти до партнерського кабінету - порожня сторінка

прошу повідомити - це тільки у мене така проблема чи є ще у когось https://www.loom.com/share/68137b5969724a19953b339593f2afcc? якщо в мене, то що "не так"?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

А раніше могли?) - тут і відповідь швидше за все
13.04.2021, 00:05
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Чижик Олександр Сергійович писав/ла:
А раніше могли?) - тут і відповідь швидше за все

не міг. питання лише в тому - а має? якщо ні, то чого воно мені показується і при цьому немає ніякої інформації при переході на неї? )))
якщо я того не гідний, то або приховали б її з очей геть, або написали на цільовій сторінці щось типу .... "упс, ви ще не доросли до цього статусу... будь ласка, зверніться до ...."
ну а то виходить що я сприймаю це поки що як баг чистої води
13.04.2021, 09:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
ФОП Перегіняк О.П. Certified-партнер
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
не міг. питання лише в тому - а має? якщо ні, то чого воно мені показується і при цьому немає ніякої інформації при переході на неї? )))
якщо я того не гідний, то або приховали б її з очей геть, або написали на цільовій сторінці щось типу .... "упс, ви ще не доросли до цього статусу... будь ласка, зверніться до ...."
ну а то виходить що я сприймаю це поки що як баг чистої води

на даний момент кабінет у розробці
13.04.2021, 10:38
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар