1b.app
Скопійоване посилання -

Чи можна поєднати 2 і більше бізнесу в одному боксі?

У мене є шановний клієнт, який має досить складні налаштування, багато інтеграцій з іншими системами і він постійно їх удосконалює. Наразі вони запускають другий бізнес і хочуть для зручності виконати налаштування у існуючому боксі. І за логікою так справді буде зручніше, але інтегратори сумніваються, а для клієнта я хочу якнайкраще. Питання ще в тому, що клієнт має подібних запитів багато в майбутньому. Як бути в такій ситуації зараз (налаштовувати потрібно вже зараз) і чи допоможе новий OneBox OS в майбутньому якщо їм потрібно буде налаштувати 15 бізнесів в одній системі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Дивлячись, що вважати "бізнесом" і які труднощі у вас є.
Якщо 15 інтернет-магазинів вважати окремими бізнесами, то можна підключити 15 інтеграцій з ними. Адже справа лише у поділі БП/фінансів/складів.
Рекомендую вам у роздумі над вашим питанням відштовхуватися від того, що не зможуть налаштувати для кількох бізнесів у 1й системі – і отримайте відповідь на своє запитання.
04.03.2021, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я знаю що це за клієнт та його ситуацію, мені вже три людини цим завданням вуха проїли :)
Швидше за все, клієнт хоче об'єднати два бізнесу в один бокс, тому що цього бізнесу будуть спільні співробітники, зокрема, контакт центр.
Ліпити два бізнеси в один бокс – на довгій дистанції, це хронова ідея. Уявіть, що ви налаштували другий бізнес у тому ж боксі, і раптом бізнес вийшов, вистрілив та попер. Або прийшов інвестор та дав багато грошей. Як розділяти будете? Як вести фінанси, документи, події? Адже у вас фізично з'являться інші співробітники, інші адміністратори (адмінські права в бокс треба, для налаштувань).
Адже всі інтеграції з телефоніями, смсками тощо доступи лише один раз на один бокс. Ви не зможете підключити два турбосмс, два астериски, дві 1Скі в один OneBox. (А з урахуванням OneBox OS ми допилювати цю можливість не будемо).
Кажу за себе: у мене зараз три активні бізнеси (з урахуванням не активних – 10). Під кожен я створював окремий хмарний OneBox, а також один "головний OneBox", у якому всі бізнеси були просто як проекти з відповідальними, я їм ставив туди завдання, проводив платежі як інвестиції (якщо вливав) чи дивіденди (якщо виймав). Завдання із головного синхронізувалися в дочірні та призначалися на керівників компаній.
Загалом, якщо клієнт хоче "спробувати другий бізнес" - краще мінімальний хмарний бокс, туди зробити мінімальні інтеграції, пустити туди співробітників або зробити синхронізацію завдань для контакт-центру.
Так простіше, швидше і дешевше у тривалій перспективі.
04.03.2021, 21:25
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар